Garážová vrata DOCO Okna Macek zkušenost

Ahojte, nemáte někdo praktické zkušenosti s garážovými vraty od firmy Okna Macek? Jsou vrata značky DOCO (co jsem našel, tak jsou asi vyráběná v Polsku) s motory Beninca (Itálie). Cena oproti klasice - Hormann/Lomax je citelně nižší. Nikde k tomu nemůžu nic najít, ale mám trochu obavu, protože firma Okna Macek má dosti negativních recenzí a říkám si, jestli ty ušetřené peníze za to stojí. Jestli raději nevzít osvědčenou klasiku. Budu rád za sdílení Vašich zkušenistí.
Odpovědět
@lilscrash máme od Okna Macek jak klasické dvoukřídlé vrata tak i sekční vrata s panely DOCO a u seknčních motor Beninca a za nás jsme spokojeni. Na vrata záruka 10 let, na motor 5 let, v prvním roce máte nárok na servis zdarma (případné doladění pokud by si něco sedlo) a zpracování za mě OK. Co se týče instalace vrat, tak přijela parta a za pár hodin měla hotovo, zapojili mi i vypínače které jsem neměl naceněné (ale rozvody připravené) a provedení instalace za mě taky OK. Pokud bych porovnával s jinými vraty, s kterýma mám zkušenosti tak třeba hlučností jsou samozřejmě na tom o něco hůř než Lomax, ale porovnání cena x výkon to byla u nás jasná volba. Srovnatelné jsou například s vraty Rollo, které jsou ale podstatně dražší (konkrétně s těmito mám možnost důkladného porovnání) Co se týče recenzí, tak ona každá firma, která má větší pokrytí trhu se negativním recenzím nevyhne, byť pár let zpět těch negativních u Okna Macek bylo docela dost - především na provedení montáže nebo zaměření, ale jsou lidi co si najdou chybu i na Lomaxu nebo Hormannu. Nicméně pokud máte možnost ve svém okolí si projít realizace těchto firem, tak to proběhněte. Staví se dneska vcelku dost, tak na někoho kdyžtak klepněte a budete mít možnost si například porovnat i tu hlučnost, protože pro někoho je to zásadní parametr (my máme garáž mimo dům, takže nás tento parametr až tak netrápil)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?