HS portal výrobce

Profilova fotka
Dobrý den. Dost tápeme od jaké firmy vzít HS portal. Byla bych ráda za zkušenosti negativí/pozitivní. Děkuji
Odpovědět
@vuninka Nejlepší je z toho, co jsem viděla, Schüco. Skvěle se to ovládalo, dobré vlastnosti a hezký vzhled.
Odpovědět
Já jen doporučení, už bych volila hliníkový .. máme v plastu, 2,5 m jen, tak nám doporučovali vzít plast.. a musíme zas reklamovat, teď jím táhne a dnes teda pán zjistil, že tam něco zvenku povolilo.. jinak ikdyž to máme zastřešené, tak dnes jsem si všimla, že jak ten plast se smršťuje a roztahuje, vznikají tam mezery (mezi 2 plastovými lištami) U takového prvku bych už fakt nikdy nešla do plastového.. jiná okna máme plast a jsou super, jen ten HS portál bych už plast nebrala.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme plastový Pks, máme ho zatím tedy jen rok a stále ještě dům v procesu, ale zatím je naprosto bez závady, ale máme tedy celkem světlý dekor.
Odpovědět
My brali od stejneho vyrobce jako okna - Okna EU. Portal urcite v hliniku. U oken byl cenovy rozdil mezi plastem a hlinikem obrovsky, u portalu rozdil asi 2 tisice.
Odpovědět
@vuninka Dobrý den, Co je naprosto jisté a prokazatelné je, že nejlepší statiku mají dřevěné okna. U dřevěných výrobků díky lepenému vícevrstvému hranolu nedochází téměř k žádným dilatacím. Je na tom samozřejmě lépe i nežli hliník. Neměl bych strach se např. poptat na dřevo-hliníkový HS-portál což je parádní záležitost.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame HS portal stejne jako okna v plastu, velikost 4,5m, a jsme moc spokojeni. Nikde netahne, nic nedrhne, lehce se s nim manipuluje. Mame od PKS Zdar nad Sazavou.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučujem Internorm KS430. Majú vynikajúce Uw=0,68W/m2K a pri rozmere 2450x2240mm je to okolo 54k BEZ DPH. (+ purenit, doprava, montáž)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?