INTERIÉROVÉ DVEŘE

!!!INTERIÉROVÉ DVEŘE!!! Zdravím, Doporučí někdo interiérové dveře do rodinného domu? Chceme lakované bílé, včetně zárubní a montáže. Na netu je toho hodně. Sapeli, Zlomek, Prum... Ale nevím, co prostě vybrat... Jedná se o 7 dveří + 2 dveře pojezdové na stěnu.. Dostanu se tak do 140-150 k komplet i z montáží?
Odpovědět
@zateplovak A aby toho nebylo málo, určitě bych přidal do výběru erkado: https://dvere-erkado.cz/interierove-d...
Odpovědět
Profilova fotka
@zateplovak My teď máme objednané erkada řada Magnolie a je to s e-shopu 1000 dveří.cz je to nejlevnější cena o proti ostatním nabídkám. Dekor Jasan Grafit Premium. Taky jsme rozesilaly spousty poptávek i na dveře Porta ty staly kolem 100 tisíc tady ty 9 dveří 73 tisíc i s oblozky a kováním a rám je z masivu potažený kvalitní fólií řady Premium.
Odpovědět
My jsme ty dveře chtěli vidět, po okolí jsme všechno objeli i s dlaždicí, ke které jsme to chtěli ladit. Erkado sice měli až Pardubicích, ale dveře s obložkou vycházeli jako samotné dveře u Sapeli. Navíc zpracování je fakt pěkné a pochválil nám je i kámoš z Dorsisu. Petůnie 11x běžné, 4x do pouzdra, 5x padací práh s běžným kováním a montáží vyšlo dva roky zpět na 167kKč. A dekor si i s podlahama sedl a nebylo třeba to ladit do kontrastu. S bílými dveřmi ten problém nemáte 🙂
Odpovědět
My teď objednávali Prüm bílé, je to lak bilý exklusiv. Byla jsem se kouknout na ty samé dveře v jedné prodejně, kde je mají už deset let, mají je tam ve výloze a barva je stále stejná, drží. Dost lidí mě totiž od bílých dveří odrazovalo, že žloutnou a kolikrát je křídlo děláno jinak než zárubeň, takže zežloutne zárubeň. Odrazovali mě přímo prodejci samotných bílých dveří, na dveře Prüm bylo ticho, že je to prostě německá kvalita. Za 9 dveří je to 160 tis. komplet.
Odpovědět
Máme 7 dveří z řady Classic a 2 Profila - s čirým sklem až dolů. Máme teda taky troje zárubně širší než 25 cm, tam jsou příplatky.
Odpovědět
A ještě jsem poptávala u více firem a dokonce mi v jednom případě vyšlo, že mi to pán nacenil o 20tis dráž než ostatní. To mi přišlo celkem hodně.
Odpovědět
@barebare Zdravím, Děkuju za koment. Přítelkyně se taky líbí Prum... No, asi zajedeme mrknout... To bude raketa, už to vidím...
Odpovědět
@barebare My máme všechny dveře výšku 210. Nedávali jsme klasiku 197... Chtěli jsme vyšší... Protože jsem vcelku vysoký a nechtěl jsem chodit ohnutý do futer...
Odpovědět
@kofejn Děkuju moc. Hned to omrknu. Můžu se zeptat, co je ten padací práh? 🙂 Díky
Odpovědět
@zateplovak Padací práh je dobrý pro lepší odhlučnění. Máme ho v ložnicích a u pračky, která je zavřená ve schodišti.
Odpovědět
@kofejn Šel by padací práh použít i posuvných dveří na stěnu? A co podlahovka? To se kotví práh do podlahy?
Odpovědět
@zateplovak Do šoupaček to snad jde taky, ale u šoupaček na stěnu to asi význam nemá. Práh je zafrézovaný zespodu do dveřního křídla a po zavření sjede na podlahu.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?