Jak sladit dřevěný dekor okna s podlahou

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o radu jakou volit barvu podlahy k těmto oknům ? Je to horská borovice (plastové) .Kuchyně bude bílá v lesku s šedou PRACOVNÍ deskou a prvkem dřeva. Podlahu bychom chtěli dřevěnou ,ale otázka je jaký odstín volit v případě těchto oken ? Světlejší odstín , stejně teplý, šedá ?
Odpovědět
Dobrý den, děkuji moc, že jste mi svým dotazem nepřímo odpověděla na hezký odstín oken v dekoru světlého dřeva :-) Včera jsem zrovna zakládala diskuzi, vypadají moc hezky ;-) My jsme sice teprve ve fázi plánování, ale jak to čtu, budeme mít podobný vkus..jen my chceme zevnitř okna bílá.....ve Vašem případě bych se snažila přiblížit vzoru oken, ať to ladí a nemáte pak v interiéru x odstínů dřeva..toť můj názor..přikládám inspiraci..sice ta podlaha jde vidět málo, ale lepší foto nemám. Přeji hodně zdaru 🍀
Odpovědět
Taky mame okna horskou borovici a podlahu mame drevenou - dub rustik prirodni olejovany. Jak okna, tak podlaha ma takovou karamelovou barvu. Na fotkach to tak nevypada, ale ladi to pekne. Co taky ladi, je bambus karamel vertikalni. Ten nemame, ale prijde mi jeste lepsi, oboji je takove prouzkovane.
Odpovědět
Asi bych si přiložila vzorkovník těch podlah k oknu. Nero je prilis tmavy, zmensoval by prostor. Bruno je tonove prilis teplý, nepasuje k te borovici. Po zadani do pinterestu pine window aok floor mi prijde nejvhodnejsi Naturale. A na údržbu bude možná i více praktický než bianco. Ale bianco také není vůbec k zahození, jde o to, co se vám líbí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech

Odpověď na příspěvek od mika66:

Dobrý den, děkuji moc, že jste mi svým dotazem ne…
@mika66 Dobrý den, dali jste si nakonec ta světlá okna? Jak jste vše nakombinovali? Teď to řešíme a trochu z toho mám strach :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od kocourkovazuzana:

@mika66 Dobrý den, dali jste si nakonec ta svět…
@kocourkovazuzana Netřeba se ničeho bát. Doporučil bych možná přikládat k sobě jednotlivé odstíny a sama budeš vidět, jak se to hodí nebo nehodí. Podle mě platí, že méně je více a není třeba volit zbytečně mnoho barev.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od tommy_hron2:

@kocourkovazuzana Netřeba se ničeho bát. Doporuči…
@tommy_hron2 díky za odpověď. Právě zvažujeme, že dáme ve stejném dekoru okna, dveře, podlahy a kuchyňskou linku (kromě pracovní desky a doplnku) viděla jsem nějaké návrhy v podobném duchu a vypadá to pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpověď na příspěvek od kocourkovazuzana:

@tommy_hron2 díky za odpověď. Právě zvažujeme, že…
@kocourkovazuzana Jen aby to pak nebylo celé tak jednolité, když i podlaha i kuchyňská linka bude stejná. Máš nějaké foto, že bys přidala?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od tommy_hron2:

@kocourkovazuzana Jen aby to pak nebylo celé tak …
@tommy_hron2 souhlasím. Známý má v celém domě včetně TM a garáže veškerý nábytek v dekoru dub sonoma. Stejně tak i dveře. Podlaha bude možná jiný odstín, ale sonomě dost podobný. Působí to hrozně nudně. V podstatě nic vás v jejich domě nepřekvapí. Je prostě dané, že za každým rohem, v každém koutě a v každé místnosti bude "zářit" dub donoma. Je to velká škoda, domeček mají jinak moc hezký. 😕 Na druhou stranu - je to jejich volba. A snad je neomrzí příliš brzy!
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od tommy_hron2:

@kocourkovazuzana Jen aby to pak nebylo celé tak …
@tommy_hron2 mne se to právě líbí, ale to je jen z pinterestu....zatím nemáme přesné rozměry mistnosti, až potom začnu tvořit interiér ve sketchupu.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od monika_valcikova:

Dobrý den, prosím o radu jakou volit barvu podlah…
@monika_valcikova Okna, dveře, podlahy zůstanou na desetiletí. Nějaký tón nahoru dolů. Okna dveře bych dal podobné. Podlahy v jiném tónu. Ale ve stejném není nic proti. Obětoval bych pár stovek, koupil kus tapety a dal to do prostoru na srovnání. Shrnutí, dveře, okna, podlahy bych vybral podle příjemného pocitu. Vykašlal bych se na trendy, ty se mění každé 2-3 roky. I tak je potom nejdůležitější zařízení nábytkem a doplňky. Ještě je dobré si návrh tou tapetou vyfotit. Foto a vlastní oči vidí jinak. Tak to korigovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?