Máte inspirace na bílé interiérové dveře?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, nemáte někdo bílé interiérové dveře a styl podlahy do dřeva? Jsem ve fázi vybírání podlahy a dveří a nějak se nemluhu rozhodnout. Děkuji za odpovědi a foto.
Odpovědět
1
2
@majulkaa hezký den, spokojednost s Prum s kvalitou? taky jsem u nich vybrala dveře
Odpovědět
@martin18896 omlouvam se za pozdni odpoved - podlaha je dlazba, treverkhome larice
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@bubuskubus Dobrý den, můžu se prosím zeptat, na kolik cca vyšly 1 dveře? Také uvažujeme o Porta dveřích. Děkuji.
Odpovědět
@maanna dobry den, jedny vysly cca na 12tis, ale mame je z Polska
Odpovědět
@bubuskubus Děkuji moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@andycandy Jakou máte prosím podlahu ?
Odpovědět
Kouknete ke me do alba. Z dveri mam radost.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, kombinace dřevo a bílá vypada super. Mate nekdo i malé děti? Ja mam 2 a jedine ceho se bojím, kdyz treba narazi do dveří odrazedlem, hračkou trisknou, zda to bude (hodne) videt. Prezident dejor dreva schované ledacos.
Odpovědět
@bubuskubus Prosím co to máte za podlahu? Děkuji Dana
Odpovědět
@zdana omlouvam se za pozdni odpoved - podlaha je dlazba, treverkhome larice
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@rejsecka dobrý den, máte nádherné dveře, mohu se zeptat, jste. nimi stále spokojená ? nezajdou po čase ? hrany nejsou nijak opotřebované nebo tak ? Všichni mě straší,že bílá je na dveřích zlo, tak vůbec nevím 😞 moc děkuji za zpětnou vazbu. A mohu poprosit odkud dveře máte ? děkuji
Odpovědět
@andycandy dobrý den, jste prosím s dveřmi spokojení i po nějaké době ? jak je to s údržbou ? nejsou třeba hrady již nějak zašedlé či tak něco ? spousta lidí mě od bílých dveří odrazuje, tak sháním info z praxe. předem Vám moc děkuji.
Odpovědět
Článek se načítá
@beruska03 Dobrý den, dveře jsou po třech letech stále stejné, žádné opotřebení na nich vidět nejde. Udržuji je jen mokrou hadrou 😉 a podle mě jsou praktické, navíc se ke všemu hodí. Jinak značka je Prüm a můžu jen doporučit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@andycandy jaka je to znacka dveri prosim?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?