Odstín oken Antracit - rekonstrukce

Profilova fotka
Dobrý den, chystáme se vyměnit stávající okna / vrata a dveře za nová. Líbí se nám odstín antracit - oboustranný. Okna a vchodové dveře budeme kupovat od PKS, ale řešíme odstín. Mě se nejvíce líbí hladký antracit, ale jak prodejce, tak zde v diskuzích je často psáno, že jsou nepraktická. Strukturovaný antracit se mi moc nelíbí. Pak nám padl do oka ještě odstín Alux DB 703. Střechu (červená) a fasádu měnit nebudeme. Štít, balkon a okapy plánujeme přetřít a plot také budeme rekonstruovat (nové plaňky). Je ten hladký (glatt) antracit opravdu tak problémový a je na něm vše vidět? Okna asi jen tak neodřete, ale vchodové dveře a vrata jsou k tomu náchylnější. Máte už někdo ten hladký antracit na domu déle, měnili byste nebo to je v pohodě? Dveře budeme mít konkrétně ty na druhé fotce, kde máme u sebe strukturovaný a hladký antracit. Vzorník PKS: https://www.pksokna.cz/barvy-a-dekory...
Odpovědět
Màm DB Alux 703 od PKS 5 let a jsem nadšená, nádherný odstín, jemnější než tvrdý antracit a kvalita oken super a taky jsou hladký. Vchodové dveře a garážový vrata jsem doladila v přesném odstínu od Hormann a pecka. Vchodové dveře jsem chtěla kovové ne plastové.
Odpovědět
Profilova fotka
@tinabla Dobrý den, děkuji za reakci. A neměla byste fotku?. Jak o tom stále přemýšlím, tak se u té Alux bojím, že jak je jemnější a i ta omítka je nevýrazná (šedá), tak to spline.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?