Okna a dveře od firmy Dafe plast nebo TWW - zkušenosti

13. zář 201970

Zdravím,
máte někdo okna, dveře od firmy dafe plast nebo tww ?? Pokud ano, jaké jsou vaše dojmy? Jste spokojeni?
Děkuji za info 🙂

 • Jé teď koukám, že zase komentuju já 😃 ... nedělám to schválně 🙂
  Máme z Dafe-Plastu.... a spokojenost velká....
  Máme jejich okna Progres - byla to nejdražší nabídka ale zároveň asi nejzaručenější kvalita.
  Montáž byla naprosto v pohodě 🙂 Hlavně DafePlast je zároveň výrobce - dělají je tady kousek od nás v Polné. a používají profily Rehau 😉

 • Máme v bytě tww a v pohodě, rodiče v domě taky tww, už 13 let, a bez problemu 😉

 • @jancu01  po delší odmlce, kdy zase vím o něco víc, 😃 máte jaký typ? Trojsklo nebo jen dvojsklo? V prozatimním rozpisu máme dvojsko, ale i tak je to na celý barák docela pálka, tak se ptám jestli to stačí nebo radši 30 tis přidat a mít trojskla???

 • Sponzor fóra
 • Máte trojskla. O dvojsklech jsme ani nepremýšleli 🙂. Máme zatepleno 20tkou polystyrenem. A chtěli jsme aby ten domeček byl opravdu nízko energetický.
  Je to pálka zvláště u Dafe.
  Ale samozrejmě tohle musíte zhodnotit hlavně vy. My už to trojsklo měli od projektu 🙂

 • Máme a jsme spokojeni 🙂 okna jsou na domě teprve rok a půl, ale žádný problém. Máme trojskla a zatepleno 20cm EPS. Jestli dvojskla nebo trojskla neporadim... za nás jsme se pořád hádali, že teplo neuniká ani tak sklem, jako okraji rámů... kdybych teď měla něco změnit kývnu jim na ty hliníkové obložky. Jinak máme profily Progress a Schuco.

 • Byli jsme od zacatku rozhodnuti pro dafe, ale kdyz jsme zjistili, ze vyjdou draz nez internorm (rakusaci, mercedes mezi okny), tak jsme je zavrhli. Ale nakonec jsme je dali aspon dodatecne do mistnosti k pristresku na auta. Ale do domu urcite trojsklo, v dnesni dobe.... A navic nejlepe i s nejakym profilem pod oknem, tam utika hooodne tepla. To dafe dela. Dvojsklo jsme dali prave jen do pristresku, tam to tak nevadi... A u dafe jsme premysleli na barak progress alu, na pristresku mame neco obyc, bez alu oblozky, co je nejpodobnejsi tomu internormu.

 • TWW neznám, ale DAFE má kousek z D1 u Jihlavy ShowRoom, osobně jsem tam byl asi dva roky zpět , tak nevidím důvod proč se tam nepodívat , neosahat okna a nepodívat se na design. U oken je stejně daleko důležitější provedení montáže a doplňky (třeba podkladní materiály) než samotné okno, tedy v případě že uvažujete o čistě plastovém okně. U Dafe osobně bych šel jen do čistě hliníkových oken, pokud chcete ušetřit, plastová jsou asi zbytečně drahá. Jinak nevím jak je to u plasťáků, ale já měl nabídku od DAFE na hliníková okna, proti tomu Internorm plast-hliník a Internorm dřažší, nevím jak mohl mít někdo nabídku vyšší od DAFE než od Internorm, i kdyby to bylo jen na plastová okna.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?