Okna Vekra

4. kvě 202150

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Velkou a jednobarevnými okny? Máme vybranou antracitovou barvu (RAL 7016) a chtěli by jsme antracit i ze vnitř. Vůbec jsem netušil, že jednobarevná okna v jiné než bílé, mohou být za příplatek. Podle Vekra je antracit standartní barva, tudíž kolik bych měl zhruba očekávat za příplatek pokud bude antracit i ze vnitř?

• Máme, instalovali nám je cca před 2 měsíci. Z obou dvou stran je to antracit RAL 7016, máme dřevohliník. Ale netuším, zda to bylo za příplatek. Žádnou jinou barvu jsme nepoptávali. Měli jsme od začátku jasno.

• Nedávno jsem řešil. Základ je bílá barva, antracit z venku +7 %, antracit na vnitřní straně dalších 7 %. 🙂 Dle pána z Vekry většina zákazníků volí zevnitř bílou barvu.

• Jak bylo napsáno výše, taky jsme u vekry dostali nabídku na +7% za každou stranu u standardních barev. V tom jsou ještě dobří, nakonec jsme brali jinde a nestandardní dekor a bylo to za vnitřní stranu +13% mě malém drblo, ale manželka spokojena...

• Sponzor fóra
  • Nechte si udelat dve cenove nabidky. Takro jsem to resil vsude

• Díky všem, jen pro info, od Vekra si vybíráme, protože stavíme na klíč a firma s něma spolupracuje. V cenové dodávce máme okna plastová celkem 210tis Kč, antracit i uvnitř + vchodové dveře taktéž. Příplatek 20tis Kč

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat