Okna Vekra

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Velkou a jednobarevnými okny? Máme vybranou antracitovou barvu (RAL 7016) a chtěli by jsme antracit i ze vnitř. Vůbec jsem netušil, že jednobarevná okna v jiné než bílé, mohou být za příplatek. Podle Vekra je antracit standartní barva, tudíž kolik bych měl zhruba očekávat za příplatek pokud bude antracit i ze vnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme, instalovali nám je cca před 2 měsíci. Z obou dvou stran je to antracit RAL 7016, máme dřevohliník. Ale netuším, zda to bylo za příplatek. Žádnou jinou barvu jsme nepoptávali. Měli jsme od začátku jasno.
Odpovědět
Nedávno jsem řešil. Základ je bílá barva, antracit z venku +7 %, antracit na vnitřní straně dalších 7 %. 🙂 Dle pána z Vekry většina zákazníků volí zevnitř bílou barvu.
Odpovědět
Jak bylo napsáno výše, taky jsme u vekry dostali nabídku na +7% za každou stranu u standardních barev. V tom jsou ještě dobří, nakonec jsme brali jinde a nestandardní dekor a bylo to za vnitřní stranu +13% mě malém drblo, ale manželka spokojena...
Odpovědět
Profilova fotka
Nechte si udelat dve cenove nabidky. Takro jsem to resil vsude
Odpovědět
Díky všem, jen pro info, od Vekra si vybíráme, protože stavíme na klíč a firma s něma spolupracuje. V cenové dodávce máme okna plastová celkem 210tis Kč, antracit i uvnitř + vchodové dveře taktéž. Příplatek 20tis Kč
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?