Okna vysoká pouze 130cm, kdo má foto v albu?

Profilova fotka
Rekonstruujeme starou chalupu a bohužel musíme zhruba zachovat míry původních oken, většinou VxŠ 130x180 (200) cm. Chceme dávat plastová okna, která mají širší rámy než původní dřevěná. Pořád si to ale nedokážu moc představit, zdají se mi dost malá :/ Proto prosím, kdo máte třeba foto v albu, o odkaz nebo zkušenosti. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli je to opravdu v cm, tak zase tak malá nejsou. Jestli dobře počítám, tak uvádíš rozměr 1,3 metru x 1,8 metru. A pokud je to překlep a mají to být milimetry, tak to se snad ani nedělá, takhle malé.
Odpovědět
Profilova fotka
To je okno u nás v pracovně a má rozměr 148 x 72 cm (š x v) a naprosto dostačující.
Odpovědět
Profilova fotka
@evelynka25 samozřejmě je to v cm :D jak říkáš, 1,3m x 1,8m... já právě takto "nízká" okna ještě nikde neviděla, všude minimálně 140, nejlépe 150, proto se ptám... máme bohužel nižší stropy, a kdybysme udělali okna klasicky 150, tak už budou dost nízko parapety :/
Odpovědět
Profilova fotka
@novynka díky za foto, ale my ty 130kový okna chceme do celého baráku, do pokojíků, obýváku, atd., to jsem možná měla napsat hned ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tohle je okno v jednom z dětských pokojů. Má rozměr 251 x 720 cm (š x v) a světla je dost.. Takové je ještě v druhém dětském pokoji a v ložnici. Stropy v patře máme 235cm.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mí okna 125*130 a bude to ok ...
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem napsala blbost. Správně je to rozměr 251 x 72 cm.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme podobný typ oken v patře v dětských pokojích. Rozměr je tam 120 x 160 cm, dali jsme do každého pokoje dvě tyhle velký okna a k tomu ještě klasické balkónovky 90 cm, aby bylo dost světla, nemám ráda tmavé místnosti. Pokud by to mělo být jen jediné okno v místnosti, zdá se mi to málo, ale já mám ráda hodně hodně světlé prostory.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrasafr tak my zas máme ty pokojíčky malý, oba kolem 12m2, takže ten náš rozměr 130 x 200 (v pokojíkách) je tak akorát aby mohl být okolo ještě nějaký nábytek ;) v původním stavu chalupy byla okna 130 x 180, tříčlenná a se světlem to vcelku stačilo, teď uděláme dvojčlenná, ale blbý je, že ta plastová okna mají širší rámy, čímž uberou na světle :/ a také je nevýhoda, že ve staré chalupě jsou dost hluboké špalety.... ale tak, uděláme, co se dá :) spíš mě zajímá, jestli to tak taky někdo nemá a řekne mi, že má světla až kam ;)
Odpovědět
Profilova fotka
110x170 (díra 110x180) v kuchyni a světla je tam dost http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/s...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme 110 šíře a 120 cm výšku.
Odpovědět
Profilova fotka
máme okna také 130 x 180 a dostačuje to. Měnili jsme také stará dřevěná trojkřídlá za plastová dvojkřídla a určitě se místnost o poznání prosvětlila...Mám něco v albu ale jen při rekonstrukci. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tomas981 dík moc :) něco takového jsem chtěla vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
@novynka nemáš zač. Zabydlené to vypadá ale lépe :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?