Parapety

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní rolety a nyní řešíme problém s venkovními parapety. Zatím jsem poptávala dva klempíře a oba měli problém s delšími vodícími lištami od rolet - viz. foto. Když jsme volali obchodnímu zástupci firmy, která nám montovala okna a který nám zprostředkoval výrobu a montáž rolet, tak říkal, že takto ty rolety, resp. lišty běžně instalují a šikovný klempíř by si s tím měl poradit. Setkal jste se s tím, prosím, někdo? Lze to vyřešit jinak než zkracováním lišt? Do toho se nám už nechce, protože dům/špalety už jsou zateplené, v perlince a lepidle, připravené na omítku. Děkuji za odpověď.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od heunka:

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní role…
@heunka Dá sa to samozrejme nejak urobiť, ale skomplikovali Vám to. Parapet v jednom kuse sa tam bude strkať pekne blbo. Bol by som za to, aby to skrátili
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od heunka:

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní role…
@heunka za mě to udělali špatně. Proč by jste tam měli mít nějaké výřezy, záhyby ap. Akorát slabé místo pro zatékání. My to máme zároveň s parapetem.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od heunka:

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní role…
@heunka Zaráží mě, že Vám namontovali vodící lišty jako první. Prvně měli být parapety a až pak vodící lišty. Tipuji, že u toho rámu okna připravená drážka pro parapet, který tam bude zasunutý a pokud plánujete tažený hlíník s bočnicemi, tak to tam nejde dát bez porušení. Běžný postup to rozhodně není. Odmontoval bych lišty a dal parapety.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od candat:

@heunka za mě to udělali špatně. Proč by jste tam…
@candat Ani bych se nedivil, že si Vaši fotku někdo uložil/í jako odstrašující příklad jak nedělat parapety.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od candat:

@heunka za mě to udělali špatně. Proč by jste tam…
@candat co to máte za paskvil?
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od heunka:

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní role…
@heunka jak bylo řečeno první měl být parapet a lišta potom teď se to bude dělat blbě a bude to furt blbě vypadat.
Odpovědět
@edison101 @marfycz pánové, neřeště náš parapet. Dotaz zní na vodící lišty a já tu dala fotku, že to máme zároveň s parapetem. Jestli máme parapety na hovno, tak už to moc nezměním a řešit to nebudu :-).
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od heunka:

Dobrý den, na přízemním domu máme předokenní role…
@heunka Někdo zkurvi práci a řekne, že ten po něm když bude šikovný si s tím poradí. Zasloužil by nakopat. Tohle se nedá dobře udělat. Lišta si musí zkrátit. Ať si s tím poradí, ten kdo to dělal, určitě taky "šikovný".
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?