Pergola

Profilova fotka
Mám dotaz ohledně pergoly, potřebovali bychom ji postavit před obývákový HS portal, abychom měli východ z obývacího pokoje na zahradu zastřešen, plus samozřejmě posezení co nejblíže domu. Ale řešíme to, že když dáme plnou střechu (manžel chce pergolu ze dřeva), tak nám to zastíní půlku obýváku a to nechceme 😞
Odpovědět
Průhlednou střechu a poresit nějaké stínění, nejlevněji vhodně vysazenym stromem nebo za pár stovek naklapeci lamely.
Odpovědět
@martin_s naklápěcí lamely za pár stovek? Můžete dát prosím odkaz nebo foto s popisem? Ja byl rozhodnutý řešit levným baldachynem na lankách, protože naklápěcí lamely v plastu nebo dřevě vycházely na cca 20 tisíc pro 24m2. Díky
Odpovědět
@mpavka Ono i ty naklápěcí lamely budou dost bránit světlu v průchodu. Budu řešit stejně. Stahovatelným baldachýnem a průhlednou střechou 🙂
Odpovědět
@davex to je mi jasné, myšlenka byla ty dřevěné lamely z toho plastového naklápění na zimu vyndat nebo celé, ale když jsem zjistil cenu, tak nebylo co řešit 🙂 nejjednodušší a nejlevnější je baldachyn za par tisíc, když to koupím celé nebo s tím drbat doma sám, což se mi nechce🙂... Zaujalo mě těch pár stovek...
Odpovědět
@mpavka To stínění je docela problém, protože aby bylo účinné, tak by melo byt z vnější části. Mám tedy jen 1 menší zkušenost se stinenim pod střechou, tak by asi nekdo mohl preferovat více. Ty lamely za pár stovek bylo myšleno par stovek tis, viděl jsem zrovna u Tesarka ze svepomoci.cz za 400 tis Kč.
Odpovědět
@martin_s ja jsem si říkal, zda to není ironie🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?