Plastová okna - dekor antracit, šedá

Dobrý den, přidávám se k dalším nešťastlivcům, kteří se motají ve výběru oken, já měla již při návrhu domu jasno - okna budou antracitová, střecha plechová, no v dnešní době klasika, fotky od vás,co je mají vypadaly tak nádherně.. no jiné volby nemohlo být. když jsem však viděla v reálu,jak vypadají plastová antracitová okna se strukturou dřeva u jednoho místního prodejce, zklamání, vypadá to strašně lacině, prostě plast s rýhama, tohle fakt ne. Tož lidi, co to sakra máte za okna, že to u Vás vypadá tak krásně? Dejte tip, jakým směrem se mám koukat, sedím na netu, prohledávám net. Prodejce doporučoval mít alespoň nějakou strukturu, kvůli případným škrábancům, že se to tam ztratí, s čímž souhlasím, viděla jsem u někoho takového jakby pískování, okna vypadala luxusně a nešlo poznat,že se jedná o plast. Děkuju moc za pomoc, musím udělat předvýběr, pak dám manželovi a on bude výběr zužovat kvůli technickým parametrům. Děkujííí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přesně tohle jsem tehdy též řešila: "laciný plast s rýhama". Objeli jsme toho dost, než jsme našli okna, která nám vyhovovala a i vizuálně se nám líbila. Pošlu odkaz přes @ na detailní fotku
Odpovědět
@dita_a_ivan takže nejsem divná, byla jsem z toho neskutečně zklamaná. Takže vidím odstín antracit glatt a to jsou okna od firmy Sulko? takže struktura je taková pískovaná, že? tzn. náchylnost proti poškrábání je, že ano? Jste spokojeni?
Odpovědět
@dita_a_ivan ještě mě napadlo, značku máme vybranou stejnou - Hormann - koukám váš odstín Sand 7016 a ty dveře ve stejném designu? My budeme mít vedle garážových vrat i dveře do garáže a je pecka,jak to pěkně ladí - ty jsou také od Hormannu? moc díky
Odpovědět
My to řešíme tak, že bereme plastová okna s hliníkovým opláštěním
Odpovědět
Profilova fotka
@verhal jsou od fy WELL Třemošná. A právě jsme se na ten povrch x-krát ptali.. aby nebyl pak šok. Okna máme cca rok a půl, bydlíme necelých půl roku.. a zatím vše dobrý
Odpovědět
Profilova fotka
@verhal jj všechno Hormann, vrata i dveře z druhé strany garáže. A teď v týdnu nám od Hormanna montovali i pohony na vrata.
Odpovědět
@jitulka89 a máte už teda konkrétně vybranou firmu a dekor? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máme plastovo hliníkové ( hliníkové klipsy) v barvě šedivé a vypadá to fakt super. A cena celková byla asi o cca 30tis drážsi než obyč plast. Od okna.eu.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme stejný názor na 'klasický' antracit. To už jsem raději vybírala dřevodekor, ale nakonec jsme s manželem narazili na dekor Metbrush Anthrazitgrau a to bylo pro nás to pravé :-D Ještě byl vcelku zajímavý dekor Alux DB. Zkus mrknout.
Odpovědět
@lucijenda jsem ráda, že jsem tady našla někoho,kdo sdílí můj názor 🙂 můžu se ještě zeptat, jaké vstupní dveře jste dopasovali? od jaké firmy? garážová vrata vidím firmu Kružík. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@verhal ano, vrata jsou Kružík a okna včetně dveří jsou firma Decro, vchodové dveře mají výplň Perito. Všichni měli stejný vzorník folií - Renol. Ověřovali jsme kód dekoru aby byl na 100% stejný. Ale vše máme teda z plastu ;-)
Odpovědět
@verhal budeme brát od windowstar a barva bude antracit
Odpovědět
Článek se načítá
@lucijenda prosím tě, když jsi psala, že byl zajímavý dekor AluxDb - taky se mi líbí, proč jste ho nevybrali? resp.když jste se rozhodovali, dívali jste se i na možné sladění s dekorem garážových vrat a vchodových i garážových dveří? My se byli dívat v polsku právě a tam byl úplně úžasný povrch - jmenovalo se to Antracyt Quartz - a když to číslo pod tím názvem zadám do vyhledávače, vyplivne mi to právě ten AluxDB - akorát zrovna ta Polská firma neumí dodat v tom odstínu vrata a dveře, tak přemýšlím, jestli ty čísla odpovídají a můžem jistě vzít okna z Polska a vrata od Kružíka
Odpovědět
Známý budou mít dekor AluxDB od PKS Okna a vypadají pěkně. dokonce bych řekla že vypadají jako imitace hliníkových oken.
Odpovědět
Profilova fotka
@verhal vlastně to rozhodla právě návštěva showroomu u Kružíka, kde měli vystavená vrata v dekoru Metbrush. Láska na první pohled 8-) Obchodní zástupce byl navíc tak ochotný, že nám dal kousek vzorku fólie a napsal ten kód. S tím jsme šli k dodavateli oken a porovnali to. ;-)
Odpovědět
@lucijenda vy jste byli v showroomu v Kroměříži? nebo mají i jinde?
Odpovědět
Jak mohou plastová okna vypadat jak hliníková? Toho nelze docílít. Buď se smířite se škaredým plastem za pár kaček, anebo zainvestujete do pěkného hliníku. Je to jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
@verhal ano v Kroměříži, máme to kousek. Bohužel nevím jestli mají i někde jinde.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@cankikris mrkněte tady 😉
Odpovědět
@lucijenda tady jsem to četla včera 🙂 a neposunuli jsme se o nic moc dál než předevčírem 😄 😄
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?