Plastová okna - Svět oken, máte zkušenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny. Ráda bych se zeptala zda nemá někdo zkušenosti s okny ze světa oken. Byli jsme už rozhodnutí pro ně, ale po konzultaci s konkurencí a více smejdění po netu jsme se dozvěděli že okna jsou z části vyráběná v Polsku. Nemá někdo tyto okna. konkrétně se jedná o profil Gealan. Nejvtipnější je, že firma svět oken garantuje že jejích okna nejsou vyráběna z Polska.
Odpovědět
1
2
Máme okna od Alfa okna už několik let a není s nimi žádný problém. Tenkrát je kupovala moje maminka, takže jsem měla problém, najít smlouvu, nebo cokoliv k tomu. Chtěla jsem si doobjednat sítě. Firma už sice není, ale dovolala jsem se do Světa oken, kde naši starou zakázku evidují a sítě jsem objednala, je prý možné i domluvit seřízení oken. Teď, jak jsou vedra, mi trochu drhne klika u dveří, takže to asi vyzkouším, jak ochotní budou :-D A asi hodně záleží, jak která pobočka. Tohle bylo Kladno.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Zdravím, když jsem nakupoval okna dělal jsem si podobný průzkum. Nakonec mi v mojí lokalitě nejlépe vyšla firma http://www.ternofirek.cz/. Pokud je někdo z Ostravy a okolí můžu doporučit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Co se týče samotných oken - jsou nádherná. To je vše. Pěnoví a polystyrénoví zedníci „Pat“ & „Mat“ opravdu své práci rozumějí. Štuky nedohlazené do ztracena a nerovnost. Po ukončení práce nám zedníci sdělili: ODPAD NEODVÁŽÍME, NENÍ TO VE SMLOUVĚ. Při telefonickém rozhovoru s vedoucím pobočky v Děčíně p. Janou Göttlichovou nám bylo řečeno: odpad dejte vedle popelnice s komunálním odpadem. Paní J. Göttlichová asi vůbec neví, že tento stavební odpad nepatří do komunálního odpadu, ale patří do příslušného sběrného dvora. Fotografie s odpadem http://kysap.sweb.cz/bordel/01.jpg Úklid prostoru po práci by neměl být věcí smlouvy, ale vizitka dobré firmy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@alkapinka Ahoj, od koho nakonec máte okna? Ajak jste spokojení? Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@silvinkaova Okna mam od firmy Windowstar. Jsem spokojená, jen servis je trošku dražší (jsme na písku, dum si pořád sedá, a dvě okna s emusí pořád seřizovat, a není to nejlevnejší). Jinak spokojenost maximalní.. netahne, nerosí se.. drží.. prostě pecka. Samozřejmě před těma 7 lety byli uplné jiné technologie než teď, takže teď už by šlo udělat to, co před 7lety pro mě bylo nedostupné...🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Z mě nikdy, katastrofální přístup. Mám zkušenosti s olomouckou pobočkou. Opravovala jsem byt v paneláku a jejich ceny byly nejlepší ze všech nabídek. nenapadlo mě, jak píše někdo již dřív, že se může jednat o polská skla nebo recyklovaná okna, ale zedníci se divili, jestli to mám okna již použitá někde nebo co to má být. Jejich technici podle všeho své práci vůbec nerozumí, technik na zaměření mi neustále cpal venkovní žaluzie, ale nepoznal, že venkovní parapety mají okolo všichni nové a ne původní, jak jsem si myslela. Okna usadili více do bytu, hned jsem reklamovala, ale dle nich vše ok. Okna se začala brutálně rosit, ale prý je to uzavřením bytu a zlepší se to větráním. Rok v bytě žiju, v zimě se to rosí tak, že okna plesniví. Mám od toho mokré i stěny a technik, který se na to přijel podívat, mi do ruky nacpal papír, kde už tohle nějaká paní řešila, kde se k tomu firma postavila tak, že za to může vlhkost. Samozřejmě technik si žádnou vlhkost nezměřil, jen mi oznámil, s čím můžu počítat. Na recenze mi odepsal předpokládám majitel, který se chová úplně stejně. Budu dělat znalecký posudek, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Ikdyby to bylo vlhkostí v bytě, nechápu, jak to můžou uzavřit bez toho, aniž by si to v tom bytě změřili 😄 schválně přidávám fotky toho jak to vypadá.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Dveře kombinované s fix části celkem šíře 150cm instalovali celkem dvakrát po první reklamaci navíc pootočili dveře i ve svislé ose, to by mě tak nevadilo, ale dveře se uprostřed kroutí dle teplot, měřeno v mínus 5 stupňů až o 8mm u středu směrem do vnitř a pak samozřejmě netěsní protože drží jen na středové západce. Reklamaci neuznali i přesto že to jejich technik viděl a na místě semnou souhlasil, nedoporučuji a pozor zednické práce si účtují zvlášť nad cenovou nabídku!!!
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?