Prosím o zkušenosti s firmami - okna

Dobrý den, zvažujeme výměnu oken. Zatím se nám sešly cenové nabídky od Euro-styl, Svět oken, Oknostyl group, Pramos,Windowstar. Čekám ještě na cenovou nabídku od Vekry, Okna EU, PFT okna a Baroch okna. Peníze samozřejmě řešíme, ALE zrovna na oknech šetřit nechceme. Jinými slovy za kvalitu a dobrou firmu si rádi připlatíme. Máte prosím někdo jakoukoliv zkušenost s některou z firem? Děkuji
Odpovědět
My jsme objednavali od okna.eu a muzu je moc doporucit. Vazne hodne ochotni a mili, nakloneni vymyslet i mene tradicni reseni. V neposledni rade hodne dobra cena.
Odpovědět
ted jsme resili a vybrali jsme svet oken, maji do konce unora akci a lze cenu podrzet 3 mes. a pak az zacit vyrabet, tj. dalsi 3 mes. Pobocka v miste a mila a profi komunikace. U Vekry byla komunikace tragicka. Druhe v poradi byl oknostyl. Okna ale zatim nemáme
Odpovědět
@bayt a okna už máte nainstalovaná? Jedná se mi i o montáž a přístup firmy k případným reklamacím. Když sebelepší okno nainstaluje "trumbera", tak to ztrácí význam.
Odpovědět
@ucminka1 podle našeho pana stavaře s nimi nikdy nebyl problém, opakovaně je může doporučit 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Je to vždy o tom, kdo řídí tu dodávku. Je to o lidech. Na poslední akci jsme měli firmu, kterou mi předával jeden zástupce a prošel si kolečko o 800 ks oken se mnou 3 x. Pak proběhla výměna zástupce firmy a nový zástupce si nebyl schopný ani projít sám pouze závady a nedodělky. Prostě poptejte okna kde se dá, nepodceňujte SoD a pořádně si ji vydefinujte včetně zadrženého ať máte páky a dejte na osobní přístup....ne vždy pár tisíc stojí za problémy při reklamacích...
Odpovědět
Dobry den, urcite nedoporucuju okna.eu z Berouna. Okna jsou dobra, ale montaz tragicka a zednicina od ukrajince nejvetsi prasarna. Ale treba jiny pobocky jsou na tom lepe.
Odpovědět
Prakticky žádný výrobce nemá své zedníky a pronajímá si živnostníky nebo firmy. My řešili okna loni poslal jsem asi 12 poptávek. Už při tomto jsem vyřadil většinu firem když mi poslali nabídku s přemrštěnou cenou a dávali k tomu až 60% slevu. Ve výsledku ceny byly plus mínus stejné. Nakonec jsem zvolil Sulko a jejich nejvyšší třídu. Jednáni super vyřešily jsme i atypi co jsem měl. okna a dveře přijel zaměřit přímo člověk od montážní firmy který poté ty okna sam zapravoval. Montáž super chlapy nechtěli ani sednou na kafe. A za chvíli byli hotovi. A co se týče reklamace tak po pár dnech jsem zjistil že klika od balkonovek při zavírání dře o rám a trhá těsnění. Tak jsem to začal řešit za pár dní se mi ozval technik že jak moc na to spěchám že toho mají moc že jsou na jižní Moravě (po tornádu) tak jsem řekl že mi jde o těsnění ať se neurve tak že to není problém že ho vymění. Po čase přijel zjistil co a jak řekl mi že se dává nový typ klik ale nedomysleli tvar a já byl mezi prvními co jí dostal že se jim začínají na to množit reklamace ale že už to vyřešili jinou klikou. A že jestli mi nebude vadit když kliku a těsnění doveze až tu bude mít cestu což problém nebyl. Pak přijel vyměnil a zatím v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
@ucminka1 my máme na novostavbě okna i dveře vchodové od Pramos a zatím spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@edison101 zdravím, mužů se zeptat, které firmy jste měl v tom 10ti výběru? Chystám se oslovit oknaře a uvítám kromě Sulka i případné jiné tipy. Řekněme TOP 3? Dekuju
Odpovědět
@hypo_holka posílal jsem kromě Sulla ještě do Vekry , 1okno,svět oken, pramos, okna Havířov, Baran, okna macek, PVC okna a ještě tam byl někdo ale už si nevzpomínám. Jsem do vyhledávače dal plastova okna nebo tak něco a napsal jsem všem co mi to vyplivlo. A nakonec jsem se rozmislel mezi sulkem a pramosem ty má zase švagrová asi 2 roky a taky jsem zvažoval Barana sídlo firmy mají ve vedlejší obci a lidí si je chválí rodiče mají od nich okna už skoro 20 let a pohoda ale ten byl dražší a dlouhá čekací doba.
Odpovědět
@ucminka1 mame drevohlinik z windowstaru. byli jsme spokojeni s montazi, i nyni,kdyz uz bydlime...
Odpovědět
@ucminka1 okna hrádek z Liberce
Odpovědět
Článek se načítá
Mame PFT a maximalne muzu doporucit. Byla to jedna z mala opravdu bezproblemovych akci na nasi stavbe. Co slibili, platilo, vse vstricne od zacatku az do konce.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ráda bych přidala také svoji zkušenost. Už deset let máme na domě okna od společnosti PKS Okna a jsme spokojeni, žádné závady, pořád jsou kvalitní a hezká. Okna máme plastová. Kvalita za rozumnou cenu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?