Střešní okno od souseda, dá se vyřešit tento problém?

Zobraz úvodní příspěvek
Prosim, poradil by mi někdo zda se da vyřešit tento problém? Soused si ze světlíku ze ktereho nebylo vidět, udělal střešní okno přímo na náš dvorek...dá se proti tomu nějak bránit?
Odpovědět
Profilova fotka
@milanq nesmyslný je maximálně váš komentář o co jde vám ? že mě hned napadáte do debaty jste nic nepřinesl ani po 6 letech tak prosím mlčte děkuji
Odpovědět
@don_pablo A co s tim budete delat?
Odpovědět
@don_pablo Já teda nevím, ale čtu ten Váš úvodní příspěvek a taky tomu vůbec nerozumím, je to popis čehosi, co nedává smysl. Vy jste cizinec, že neumíte česky? To by vše vysvětlovalo.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@atilius vase ➡komentáře jsou úplně k hovnu nemůžete si je odpustit nám také soused udělal toto potom co jsme museli dát 2mertovy plot protože nám nalepil okno přímo na plot respektive 1 cm od plotu a ještě k tomu oknu udělal i boční z obou stran tak že to sme mu zastaveli a on na to nevadí mám ještě vyzývá to je také v pořádku nemluvě o tom že když prijdem tak dělá té tam není a poslouchá za plotem jak to vím protože mu už párkrát začal zvonit Tel. Přímo u plotu a pak rychle zmizel
Odpovědět
Profilova fotka
@don_pablo dá se stal něco dělat prosim
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze vas soused je jeste mene stastny ze sousedu nez vy 🤫
Odpovědět
@zdenek_valek Přesně.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja vám přeju mít toho speha za souseda ze srdce, to chci moc že chci mít soukromi na své zahradě a vůbec koukám že tady samej hňup že tu stracim čas sem na chvíli zapoměl že tady v té díře žijou jen ovce co maj na hubě na fórech atd měj té se tu jak chcete
Odpovědět
Profilova fotka
@milanq asi jste si nevšimli že to krémové co vykukuje z jeho pod střechy je náš plot tak že vyloženě tam čumí jen na naší zahradu protože on ji má na druhé straně srát na vás
Odpovědět
Profilova fotka
@don_pablo vážně lituju tvýho souseda, že vedle něj bydlí takovej mamlas nemocnej🤦‍♂️ holt sousedy si člověk většinou nevybere.....
Odpovědět
@don_pablo Vážený, pokud jste si myslel, že toto fórum vyřeší Váš problém za Vás, tak to jste se opravdu zmýlil. To musíte Vy sám, a to buď přímo se sousedem, nebo na stavebním úřadu. Ovšem chápu, že pokud jste se tam prezentoval Vaším slovníkem, tak jste asi nebyl moc úspěšný. Víte, i tady v ČR (podle Vás v díře) jsou lidé náchylní pomoci zejména v případě, že protistrana se chová slušně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?