Terasové dveře+ fixní okno

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, do obýváku s jídelnou plánujeme prosklení jedné stěny cca 4m z celkových 7,25m. Chceme zvolit levnější variantu, a tedy fixní okno + balkonové dveře (HS portál by byl asi ideál, ale je drahý). Máte někdo takto řešeno? Prosím o foto a rozměr at vidíme jak to bude vypadat. Díky
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@michaelabinasova my tedy máme prosklené pouze 3 m, ale rozdelěno na 1m fix + 1 a 1m otevírací balkonovky proti sobě... a když obě křídla otevřu, mám 2 m díru na terasu, takže je to fajn (i když někteří by asi možná řekli, že to bude pěknej shit :-D .. holt nám asi vyhovuje a máme na něco jiného, než někteří jiní...
Odpovědět
@jandour děkuji, lépe bych to nevystihla..👍
Odpovědět
@kuldacz Máte to moc pěkné, díky za odpověď. Myslím, že mám jasno- fix + balkonovky budou to pravé ořechové 👍
Odpovědět
@catle 🤦 no comment
Odpovědět
@michaelabinasova my máme 3,5 m - rozděleno na 2,5 fix a 1 m balkónovky, mám u sebe v albu :-)
Odpovědět
@andrejka_7 super, díky moc za inspiraci👍 tak teď už se jen rozhodnout jestli balkonovky jednokridle jako máte vy a nebo dvoukřídlé 😉
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@visita Dobrý den, prosím, jaký rozměr má okno? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prispejem do mlejna taky - budeme mať otvor 8,25x2,5m a rozdelený na fix 2,9m, dvojité balkónovky 2,45m a druhý fix 2,9m. Fix v takomto rozmere vyrába napríklad Internorm - profil KF520. Ale aktuálna cena jedného fixu v plashliníku je 57k bez DPH. Otvor je už vyzdený, zachvíľku to budeme objednávať... fotku preto ešte nemám.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@michaelabinasova dobrý den,tyto dveře jste si nakonec nechali udělat? děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících

Odpověď na příspěvek od visita:

My mame fix takto... a pak klasicke pantovky... p…
@visita Dobrý den. Prosim jakou máte barvu oken? Děkuji moc
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od malinna:

@michaelabinasova dobrý den,tyto dveře jste si na…
@malinna ano, máme fix plus dvoukřídlé balkonovky
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?