Odpověď na příspěvek od livestrong85:
Zdravím Vás všechny, čím zadělat těsnící(kompresn… @livestrong85 Použite klasické okenné pásky a to aj z exteriéru aj z interiéru. Pomôže to aj vzduchotesnosti domu. Akurát bacha, sú rôzne a obvykle to na sebe majú napísané. Len škoda, že ich tam nedali pred montážou, lepia sa najčastejšie z boku rámu.Odpověď na příspěvek od livestrong85:
Zdravím Vás všechny, čím zadělat těsnící(kompresn… @livestrong85 Polyuretánový tmel. Napr. Sikaflex®-11 FC má viaceré odtiene, ak by ti nevyhovoval klasický šedý.Odpověď na příspěvek od livestrong85:
Ta betonova stěna je pohledová a nahazovat se do … @livestrong85 Ok, tak to mení situáciu. V tom prípade ten PU tmel bude dobrá voľba. Ale bude to drahšie, pretože toho tam padne dosť.