Špatně provedené omítky, co s tím?

Zdravim, nechal jsem si delat na novostavbe vapennocementove omitky. Bohuzel pri prebirani jsem nebyl uplne dusledny v kontrole a ted pri zamerovani dveri (nektere dvere by ani nesly osadit) a parapetu vylezly napovrch nedokonalosti a nerovnosti, nekde i 0,5 - 1 cm. Prosel jsem tedy dukladne cely dum a snad zadna zed neni rovna, prave uhly snad nejsou nikde. A o stropech radej ani nemluvit, tam jsou misty i boule 1,5 cm. Proste fuserina. Zednik, ktery omitky delal, je delal bez omitniku (pry to tak dela normalne a dusoval se, ze vse bude rovne a ja vul mu veril a nedelal dukladnou kontrolu). Zaplacene uz bohuzel ma. Samozrejme po nem budu chtit vse opravit v ramci reklamace, nicmene, bojim se, aby to nedodrbal jeste vic - proto se chci optat, zda je moznost, aby to opravil nekdo jiny a po puvodnim zednikovi chtit naklady spojene s opravou? Resil jste nekdy nekdo takovouhle sitauci? Diky za pripadne rady.
Odpovědět
Nejlépe když si to opraví sám, nikomu se nebude chtít něco po někom předělávat (vlastní zkušenost). Naštěstí to není nic, co by snad nešlo opravit, což se bohužel o mnoha věc na stavbě říci nedá....
Odpovědět
Jo, asi to zkusim a budu doufat v nejlepsi.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?