Strojové omítky, jaká je cena?

Profilova fotka
Včera nám přišla nabídka na strojové omítky, Hasit. (Hasit 610, 655 a Hasit 160). Máme podkrovní domek, zastvavěná plocha 136 m2. Cena 160 000,- vč DPH....je to moc nebo akorát? kdo má takové omítky, napište prosím..
Odpovědět
Ahojte, chtěla bych obnovit tuto diskuzi a poprosit hlavně stavitele/stavitelky z Moravskoslezského kraje, jestli by mi mohli napsat cenu za hrubou a jemnou omítku/m2 hlavně v tomto kraji, protože je mi jasné, že i ceny se v určitých lokalitách liší. Máme tady kousek Polsko, tj. konkurence asi větší. Popř. máte zkušenosti se strojníma omítkama z PL? Díky za každý příspěvek!!! :-)
Odpovědět
@stoupal Dobrý den, se strojníma omítkama mám zkušenost loni jsem si je nechal realizovat na svém RD. Jednalo se o vápenosádrovou omítku materiál Baumit MPI20 rozhodně má lepší vlastnosti než vápenocementová omítka. Jsem velmi spokojen s jejich rovinatostí a to jak na ploše tak v rohách a u oken, úhly jsou krásně pravé. S polským materiálem bych vůbec neexperimentoval taktéž bydlím v moravskoslezském kraji tudiž vím jak je to s polskými výrobky a už vůbec polští pracovníci. V případě zájmu vám můžu zaslat např. na email informace,kontakt, na firmu ,která mi omítky prováděla.Cena okolo 220kč/m2 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- @stoupal Ráda bych jen zareagovala na Váš příspěvek (viz výše), který jste vložil do "otázky" a nemohu tam na něj již oficiálně reagovat (na každou otázku lze odpovědět jen jednou), tudíž jej přesouvám tady do diskuze. Předem bych vám chtěla poděkovat za váš příspěvek... Poptala jsem několik polských firem v okolí a tudíž jsem získala přehled z jakého materiálu firmy (i z Polska) sádrové omítky realizuji. Jedná se o Knauf, Knauf diamand, Kreisel 651L, Nida Gips (Beta), Knauf MP 75L, takže to nejsou žádné polské nekvalitní materiály. A dovolím si tedy oponovat i co se týče - cituji ....."tudiž vím jak je to s polskými výrobky a už vůbec polští pracovníci." Nemůžu s tímto souhlasit, s polskými výrobky mám co nejlepší zkušenosti (nakupuji v Polsku běžně) a co se týče pracovníků z PL dokonce jsem se zde od několika uživatelek dozvěděla, že právě polští pracovníci tady ty naše právě na sádrové omítky zaučovali, neb v Polsku je sádrová omítka tradiční a léty mnohem prověřenější než tady u nás. Na základě cenových nabídek jsem také zjistila, že se cena tady u nás v MS pohybuje - 180 Kč/m2 Což je super :-) Teď už si musím jen z nabídek vybrat tu nejlepší a i na základě doporučení stavitelů z okolí věřím, že vyberu dobře.
Odpovědět
@katty.w mužu tě poprosit jestli dáš vědět co jste nakonec vybrali?taky zvažujeme strojové x-) omítky
Odpovědět
@nanah Už ti jdu napsat do IP ;-),
Odpovědět
@katty.w jo díky. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@katty.w Dobrý... mohla bych Vás poprosit o kontakt na nějakou firmu z Polska na ty strojní omítky, taky vybírám a cenově jsou opravdu někde jinde než u nás, a slyšela jsem to samé že jsou daleko zběhlejší v této práci právě Poláci, jsem z Třince okolí... Děkuji mooc za info
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Prosím také o doporučení na firmu z Polska, jakoukoliv na strojní sádrové omítky! Děkuji moc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Profilova fotka
@jadie Ahoj, prosím tě získala jsi nějaký kontakt na polskou firmu ohledně strojních omítek?? U nás je to marné a spěcháme na to. Díky moc za jakýkoliv podnět. A.
Odpovědět
Demann, cena se da domluvit a OK
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?