Jaké máte zkušenosti s návrhem svítidel od firmy Svítidla Jan Fulín z Děčína?

Profilova fotka
Chtěla bych návrh pro celý dům. Tváří se, že mají opravdu velice širokou pestrou nabídku.
Odpovědět
nemám žádné, světla jsme brali jinde. Objednával jsem nedávno z jejich e-shopu jen pár venkovních světel a vše ok. Po objednávce mi paní volala, že je nemají skladem a že dorazí o pár dní později. To jsem třeba ocenil, ne vždy se mi to na e-shopech stalo, takže serióznost tam nějaká bude. Jinak když jsme vybírali světla do baráku, tak je určitě dobrý si o světlech něco předem nastudovat, ať si člověk udělá představu a nejde tam úplně naslepo. Vemte si s sebou půdorysy domu s vyznačenýma místama, kde budou světla. Nám v prodejně se showroomem docela poradili, a i když jsem měl předem i světla vybraný, tak snad pak krom dvou jsme s paní vybrali zcela jiná a jsme spokojení. Domluvte si s nima termín, zajeďte tam a návrh s cenovou nabídkou vám udělají jistě zdarma a během toho návrhu uvidíte, jak tomu rozumí, jak dokáží poradit atd. Pak usoudíte, jestli ty světla od nich chcete nebo ne. Tomu osobnímu jednání se nic nevyrovná.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahoj,my si od nich nechali delat navrh do celeho domu a asi ho i vezmem. Prijel za nami z Decina do Teplic,vse zdarma. Prosel si dum. Mel par dobrych poznamek. Pak jsme jeli do.prodejny a vybrali konkretni svitidla. Nacenil nam to asi za dalsi 3 dny. Evidentně rozumi tomu,jak maji byt svetla silna a aby mistnost nebyla tmava. My meli pomerne jasnou predstavu a uz i hotove vyvody. Mame vymalovano a moc se s nicim hybat uz neda,presto mel.konstruktivni reseni nekterych problematickych mist. Jinak ja svetla nejak vic nestudovala. Aby bylo jasno.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?