Vypínače a zásuvky - Abb nebo Legrand?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vypínače a zásuvky - Abb nebo Legrand? (víc se mně líbí Legrand,ale nevím jak je to kvalitativně oproti ABB). žádné jiné nechceme...
Odpovědět
1
2
Máme všude Legrnad Titan a vypadají fakt super. V interieru vzpínače dělaji hodně, záleží ale také na výmalbě. Výpínače už dloooouuuho měnit nebudeme, tak proč si nepřiplatit. Přídávám do alba, tak mrkni.
Odpovědět
Profilova fotka
@wima a můžu se zeptat, kolik to tak suma sumárum vyjde do celého baráku (třeba do zprávy)
Odpovědět
Profilova fotka
@wima bohužel to v albu nevidím :-(
Odpovědět
@evisek213 v albu inspirace jako posledni foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wima a kolik to tak vyšlo Kč na celá barák?tyto asi hodně...
Odpovědět
Nevie niekto nahodou, kedy sa zacne predavat nova rada ABB Basic55? Zatial som tuto radu nemohol nikde najst, a teda ani cenu.
Odpovědět
@deto_oesya Jé, ty jsou stejný jako máme my od Schneider Electric - UNICA Colors :-D
Odpovědět
@deto_oesya odepsali mi, že v současné době se neuvažuje o jejich prodeji v ČR ... škoda, líbí se mi :-)
Odpovědět
@pettunie Tak to vyzera tak, ze budeme musiet doviest zo zahranicia. Ale je mi to celkom divne, pretoze katalogy maju prelozene do CZ/SK jazyka...
Odpovědět
@deto_oesya tak jsem si říkala, že když jsem si prohlížela katalog tak to bude jen otázka času. Bohužel přesně taková odpověď mi přišla ze zákaznického centra ... :-| ]-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@pettunie Obdobné dělá Schneidet-Unica Colors, ty máme my doma a spokojenost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?