Brno Lesná (Halasovo náměstí) 1+1 - rozměry a půdorys

Ahoj holky, mám dost netypický dotaz, ale abych to shrnula. Rozhlížím se po bytě v Brně na Lesné, konkrétně na Halasově náměstí - jak jsou ty 3 velké paneláky, kde jsou jen byty 1+kk nebo 1+1. Aktuálně vyhlížím, až bude v nabídce nějaký 1+1, tedy ten typ s lodžií. Mám z fotek realitek přibližně představu dispozice bytu, ale chtěl bych se zeptat, zda tam třeba některá nebydlíte nebo nepronajímáte byt a nemáte k dispozici konkrétní půdorys s rozměry. Kvůli financím bych preferovala nějaký v původním stavu, který bych si tedy musela zrekonstruovat, tak abych už dopředu věděla, jaké jsou rozměry, kde jsou třeba rozvody vody atd. a zda je tedy má představa realizovatelná a mám do toho jít, až bude nějký zt na trhu. Předem Vám všem děkuji za ochotu a případné informace :)
Odpovědět
@nataly007 Promiň, že neodpovím úplně na tvůj dotaz, ale jestli můžu, tak rozhodně nedoporučuju, aby sis pořídila tamní 1+kk. Moje mamka tam asi 2 roky bydlela - sama důchodkyně, jedna osoba, ale ten byt je tak strašně malinký, že to opravdu málokdo vydrží. Sice měla krásnej výhled (7. patro), ale je to šílená králíkárna. Byl to tento typ bytu: http://www.athosreality.cz/soubory/19... Chápu, že jsou to nejlevnější byty v dané lokalitě, ale na tvém místě bych se raději dívala po klasických 1+1 v těch dlouhým blocích - jsou daleko prostornější, lépe řešené a mají balkon - viz příloha. (A cenový skok nebude až tak výrazný.)
Odpovědět
@soleilll moc děkuji. Chtěla bych se zeptat, zda máte někde půdorys tohoto bytu i s přesnými rozměry a znázorněním, která zeď je nosná a která jen příčka? O:) Předem moc děkuji.
Odpovědět
@nataly007 Na webu jsem našla jen tento plánek, vlastní měření nemám. Plocha místností by měla být cca 18 m2 pokoj a 8,7 m2 kuchyně, celková plocha vč. balkonu kolem 41 m2. Jen koupelna je malá, tipuju, že na šířku má 150 cm, tzn. jen na krátkou vanu nebo lépe prcháč.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?