Nakladna rekonstrukce

Ahoj je tady nekdo kdo mi muze poradit jestli me zednik "nenatahl" s materialem? Trosku me sokovalo konecne vyuctovani.Diky za reakce. Lucie
Odpovědět
@bedna01 no buďto sem hodíte výpis materiálu a Vám účtovanou cenu nebo pokud to chcete přesně ve vaší lokalitě, tak si ten materiál nechejte poptat u místních stavebnin.
Odpovědět
@doog Mozna jsem se spatne vyjadrila, zednik mi dal "hromadu uctenek" ve kterych jsou brutalni blbosti. Spatne datumy, cizi "odberatele" atp... Kdyz jsem si vse vytridila zijstila jsem, ze treba na malou koupelnu a wc kde jim stacilo 18m kachlicek (dlazba tam neni) a je oblozena do dvou metru spotrebovali 22 pytlu (25kg) lepidla na kache,4 baliky lepidla venkovniho (delali jen vnitrek bytu), 6 baliku sparovacky (kachlicky jsou velkoformatove a mozaika mela svoji sparu hotovou)....11 kyblu 18 kg barvy (1 barva vyjde na 220m2 coz by byl v jedne vrstve cely byt....a jedenact vrstev asi nedaval ze?).Bohuzel dostal vic penez nez na ktere ma narok,smlouvu s nim bohuzel nemam.... snad sam uzna ze matika nepusti... 😞 Ach jo
Odpovědět
@bedna01 Vy už jste mu zaplatila? Za to, co Vám naúčtoval?
Odpovědět
@bedna01 pokud jste již zaplatila, tak se obávám, že stejně peníze zpátky už nedostanete. Nicméně k samotným položkám,: 22 x 25kg lepidla - pokud jsem správně pochopil, lepil vám 18m2 kachliček.. počítejte 3 až 4 kg na jeden m2 (pokud nemusel srovnávat nějaké extrémní nerovnosti, což by ale zase neměl dělat lepidlem). Logicky bych akceptoval maximálně 3 (v nejzašším případe 4) pytle lepidla. Nevím, jaký přesně formát obkladů máte ani kolik vážil jeden pytel spárovačky, nicméně pokud platí těch 18m2 tak se bavíme o jednom balení max.. Přesně si to můžete propočítat například zde: https://www.sparuj.cz/ 11kyblu barvy - akceptoval bych 1 kýbl s tím, že mi zbytek barvy nechá. Rozumím tomu, že zaplatím celý kýbl, když zbytek nemusí využít jinde. Nicméně i ta barva by šla asi koupit v přijatelném objemu Takže závěrem, zaplatila jste rozhodně rekonstrukci ještě někomu dalšímu 🙂
Odpovědět
@doog Jo dekuji toho jsem se bala....No je to moje blbost. A to si rikam ze uz me zivot neco naucil,...hm hovno 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Maximalne mu napsat, ze cekate na dodani tech nespotrebovanych veci .... ze jste to platila s tim, ze cekate, ze tech 20 lepidel a 10 kyblu s barvou, ktery evidentne nebyly pouzity a byly zaplaceny, vam doda.... jinak vas logicky okradl 🙂
Odpovědět
@bedna01 Vy jste platila bez předložených dokladů...?
Odpovědět
O dijo, o dijo, kdyby blbost nadnášela. S 10 kyblama vymaluju 3 byty a 20 pytlů udělám 5 koupelen. Je třeba na něj někde napsat recenzi. Třeba nejremeslnici.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hustý! Takovou spotřebu jsme neměli u dvou koupelen a WC. Já bych ho kontaktovala, že jste prošla účtenky, že určitě došlo k nedorozumění, že chcete nápravu a když ne, bude na netu peklo. Jakože zveřejnění všude možně. Nic jiného bez smlouvy už nepůjde. I když teda nechápu, že jste napřed zaplatila, a až pak.... 🤔
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?