Som povinná dať namontovať merač tepla?

som vlastníčka bytu,som podla zákonna povinná si dat namontovat do bytu merače tepla?Vie mi niekto poradit?
Odpovědět
pokiaľ ja viem,merače sa montujú pri 100%súhlase nájomníkov.
Odpovědět
v našom paneláku nesúhlasili všetci ani všetci nie sú vlastníci bytu,a aj tak prišiel papier,že idú montovat a máme byt v tom čase doma,tak neviem???
Odpovědět
suhlasiť musia majitelia bytov,nie nájomovia. práveže každý je skor za namontovanie,aby si platila len za to,kolko prekuriš..
Odpovědět
podľa nového zákona stačí ak sa na domovej schôdzi zídu 3 susedia a tam dvaja odsúhlasia že ano tak si všetci ostatní nepomôžete. to znamená že väčšina majiteľov bytov musí suhlasiť. ak si chceš zistiť kto všetko sú majitelia tak si pozrie katasterportál.sk a daj si vyhľadať podla napríklad seba a tam si daj zostavu uplný výpis na celý vchod a tam zistíš kto má odkúpené byty a kto nie ;-)
Odpovědět
platí to čo píše elise, ale podľa nejakej normy z EU musia byť do konca roka myslím 2009 namontované merače tepla vo všetkých bytoch!!!! či sú odkúpené, či nie. Ja nechápem ako môže byť niekto takyý zarytý a nedať si merač?????!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Maš dve možnosti,buď si date digitalne merače alebo sa odpoj
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?