Motor k posuvné bráně

Profilova fotka
Dobrý den, chci se zeptat od jaké značky máte motor k posuvné bráně? Přemýšlím od firmy NICE nebo TOUSEK, máte někdo ? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, také by mě zajímalo, kdo co vybral 😯
Odpovědět
Profilova fotka
Mám Somfy, ale nechával jsem to na dodavateli.Pro mě to je jen pohon,nijak jsem to nezkoumal a nesrovnával s ostatními.Zatím otvírá a zavírá,přesně to jsem po něm chtěl 🙂 .
Odpovědět
Profilova fotka
@tomandy Uvažují o nice cenově to je dostupný a dost často se to používá. Ale raketa to je pěkná pro 7 m bránu to je něco kolem 20 tisíc celá sada tedy. Pro menší brány už je to polovina skoro takže teď se jen rozhodnout jak velkou bránu udělat 😁
Odpovědět
Původně nám dodala firma i s branou Hörmann, byl hodne poruchovy. Poté jsem vyměnil za BFT a žádný problém, máme ho cca 8 let. Motor brány je hodne exponovaný výkyvům počasí, horko, mráz, déšť, je lepší vybrat opravdu kvalitní.
Odpovědět
Dobrý den, mám na kolejnici 7m bránu, Hormann motor. 6let bez problemů. Ale jak píše Oksar83, tak je to jen pohon 🙂 všude to bude podobné. Cena byla cca 12 000Kc.
Odpovědět
Zdravím, mám 7m bránu na profilu c90, a motor bft lem 7. Kdybych to dělal dnes, volil bych asi silnější, nejlépe 3f 400V, abych v zimě nemusel odklízet sníh z vedení brány, aby je brána vytlačila. Za dobu 12 let jsem vyměnil akorát rozběhový kondenzátor a nyní relé, tedy cca servis za 200Kč.
Odpovědět
Teď nejvíc montuju somfy elixo 500 IO z důvodu komunikace přes internet. Když někdo neřeší chytrou domácnost tak je celkem jedno jaký pohon zvolíte, montoval jsem za posledních x let pohony od značek Nice, Telcoma, Roger, Came, Somfy, Faac i všelijaké noname a žádná reklamace, maximálně upravení síly v pohonu. Za dobré peníze jsou pohony Roger brushless (bezuhlíkové motory), mají velkou sílu,jsou tiché,mohou jezdit od rána do večera a navíc úplně jednoduchou instalaci.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?