Plot ze ztraceného bednění a jak ho omítnout?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, chystáme se k budování plotu ze ztraceného bednění, potom jsme chtěli sloupky a zídku omítnout a natřít stejnou barvou jako je fasáda domu, případně některé části obložit obkladovým kamenem. Ale asi to bude poměrně nákladné, máte někdo představu o nákladech omítnulého plotu? Někde jsem se dočetla, že lze přímo betonové tvárnice natřít fasádní barvou...Nemáte někdo doma přímo tuto variantu? Mohla bych poprosit o foto, jak to vypadá? Nedovedu si to moc představit...Děkuji za odpovědi. ;-) Pro představu vkládám foto 8-)
Odpovědět
1
2
@alkapinka omlouvám se, ale já si četl úvodní dotaz, kde bylo uvedeno, že se stavba teprve chystá. Samozřejmě, plotové pohledové tvarovky jsou dražší, ale zase je s tím méně práce a vypadá to lépe.
Odpovědět
Dobrý den, na jaře se také chystáme řešit plot kolem domu, máme pár metrů cca 25 a rozhodujeme se mezi plotovými tvárnicemi nebo plot ve fasádě. Porovnával někdo z vás s ohledem na dnešní cenu, jak velký je mezi oběma řešeními cenový rozdíl?? Z plotovek to bude asi za chvilku, fasádní plot bude časově náročnější, to je jasné. Rádi bychom si to dělali svépomocí, takže jde čistě o cenu materiálu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@alkapinka já jsem též řešil plot ze ztraceného bednění,kdy z jedné strany je po celé výšce přihrnutá hlína. Je tam sice i nopová folie,ale i tak jde přes zeď vlhkost. Bylo mi doporučeno dát přední část do perlinky a flexi lepidla poté penetrace a silikonová fasadni barva. Celé léto i přes deště ok, ale od listopadu se začaly přes fasadni barvu tvořit bílé fleky o měsíc později začíná barva krabatit a začíná se odlupovat. Čily škoda práce a peněz, přemýšlím čj s tím udělat helikoptéra takhle to vypadá hůř než kdybych nechal teď jen z bednaku
Odpovědět
Zdravím, na kolik takový plot asi vyjde?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?