Upevneni brany na betony plot

Profilova fotka
Dobrý vecer, řešili jste prosim někdo upevneni dřevěné, dvoukridle brany, primo na betonový plot? Děkuji
Odpovědět
@dmklimesovi nemame sice drevenou, ale hlinikovou, ale dvoukridlou a pripevnenou na betonovy plot mame. Teda zalezi na jaky betonovy-myslis stipane tvarnice, nebo myslis ty lite desky?
Odpovědět
Profilova fotka
@kekita děkuji za vaši odpověď 🙂 myslela jsem upevneni primo na sloupky, do kterých jsou vsazene ty betonove sloupce. V jednom miste máme plot vynechany prave na tu bránu, ale nechali nám otvor přímo 4 m, takze už tam nic nedozvíme co by bránu drželo. Myslite že bych vas mohla poprosit o foto jak branu máte pripevnenou? Moc dekuji
Odpovědět
@dmklimesovi tak to urcite nepujde. Ty slopky by to neunesly-oni jsou celkem krehke, kdybys do nich vrtala... Prvni foto je nova brana pripevnena primo na plot. Druhe je stara upevnena na sloupky.
Odpovědět
@dmklimesovi Resil jsem to viz prilozene foto. Na velkou branu jsem jiz pri betonovani pridal jekly 100x100 a pro sichr jeste prisrouboval k betonovym sloupkum do otvoru, ktere tam ma vyrobce zrejme k transportu. Male vstupni branky jsem resil vyvrtanim do sloupku, chemickou kotvou a zavitovou tyci. Tyto male branky toto reseni udrzi. Nicmene , pokud to chcete na velkou vjezdovou branu, myslim si, ze musite pouzit reseni jako ja. Branu a dve branky jsme vyrabeli se sousedem tak, aby byly co nejlehci. Preci jenom brana ma cca 4,6m. S vysledkem jsem nadmiru spokojen. Kupovat to, nedoplatil bych se..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?