Velké mezery mezi plotem a zemí. Co tam můžu dát?

Profilova fotka
Potřebuju poradit....Stavěli jsme plot a máme velké mezery mezi plotem a zemí....Hlínu tam dávat nechci, nevíte, co vše tam můžu dát?
Odpovědět
Na naší zahradě máme v mezeře mezi plotem a zemí od předchzího majitele nařezané pruhy z KARI sítě. Spodní strana je zapíchnutá do země a vrchní na pár místech přidrátovaná k plotu. Skoro to není vidět, všimla jsem si jí až po čase při nějaké práci podél plotu.
Odpovědět
Profilova fotka
A nemohla byste to prosím vyfotit?
Odpovědět
@klariska1241 Vyfotím, a pošlu, hned jak to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@klariska1241 Prodávají se podhrabové desky, nic se nebetonuje, jen se do sebe zasunují, ale je to docela drahé :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@sylviiik Koukám, koukám a drahé jsou teda docela dost.... :-)
Odpovědět
@klariska1241 Tak tady je ta KARI síť. Je to takové nouzové řešení ale na naší zahrádce to je nejméně 20 let. Na fotce je rošt dost vidět, ale jak jsem psala, všimla jsem si ho až dost dlouho poté co jsme se nastěhovali. Jak by to vyšlo cenově nevím, ono přece jen je to železo.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co se týče ceny, tak to mi je jedno, jelikož kari sítě máme doma dost (jak jsme ještě dělali podlahy)....nevypadá to špatně....Já to právě potřebuju proto, aby mi neutíkal pes....U plotu pak budeme mít zasazené thuje, tak to tak poznat nepůjde.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?