Oblozky, dveře

Hezky vecer. Kde se vám vyplatilo pořídit zárubně a interiérové dveře? Levne,ale ne na úkor kvality. Díky! :-)
Odpovědět
Praha, střední Čechy, nebo se vyplatí doprava :-)
Odpovědět
Dobrý den, my jsme vybrali u firmy Okna Macek. Vybrali jsme si z jejich akční nabídky a cena oproti ostatním o dost nižší. A neměli ani problém s dveřmi dle polské normy :)
Odpovědět
Dvere Dre z Polska. Staci nahlasit, ze chcete ceskou normu a vyrobi dvere pro nase otvory.
Odpovědět
@keksikova1 SEPOS mi nabídl nižší cenu než Macek
Odpovědět
Chápu, každý by chtěl levnou kvalitu, ale proč si všichni vybírají dveře podle značky... 8-( Investor má mít jasný požadavek co chce, respektive co nechce a u dveří to jest tedy nechtít folii a lehčenou výplň (neboli papundekl). A pak už je to jedno jestli to je firma A nebo B jestli je z polska či Zimbabwe... Osobně dnes považuji za běžný, že si lidi objednávají výšku 210cm, povrch minimálně CPL/HPL, bezfalcové a obložky taktéž z cenou cca 10-15tis za komplet. Při počtu 10 kusů na dům to pak samozřejmě dělá 100-120tis. Zde velmi často zmiňovaných 40-60tis to bude...papundekl.
Odpovědět
@panlorenc máte pravdu. Aktuálně jsme trochu ve finanční tísni,takže oblozky chceme dobre,nicméně dveře nám opravdu stačí papundeklove,protože počítáme s tím,že je za pár let vyměníme. Dveře s oblozkami si jedny za 10 tisic predstavujeme,nicméně kdyby vyšly v celém domě na 40 s tím,že oblozky by nebyly úplná prisernost,klidně to vezmu.
Odpovědět
@kocanda123 dobrý den,takže jste objednali oblozky u Macka a dveře v Polsku?
Odpovědět
@puhelin existuje tam jen jedna firma,nebo je jich víc a je to jedno?
Odpovědět
@zubr487 podívám se. Všem moc děkuji!
Odpovědět
@keksikova1 V původním baráku mám dveře vyplněné voštinou (papír) a fungují již cca 30 let. Toho bych se nebál. Do nového jsem dal výplň DTD, ale pro dveře do pouzdra voštinu, protože dveře jsou lehčí a lépe se otevírají.
Odpovědět
@keksikova1 Jinak pokud Vás tlačí cena, tak bych použil dveře a obložky z nějakého baubau obchodu. .
Odpovědět
@keksikova1 Myslite jedna prodejna? Oni jich maji po Polsku celou sit. Dokonce pry i nekteri cesti prodejci Dre dvere nabizi. Ale manzel chtel videt skutecne provedeni, tak se sice projel (asi 160 km) a i cenove vysly vyhodneji u nich.
Odpovědět
Článek se načítá
@keksikova1 Ne máme vše od Macka 11 dveří cca 68 tisíc se vším všudy (oblozky dveře kliky práce) a není to žádný pamundekl ale DTD. Za nás splnuji to co chceme a ještě za super cenu.
Odpovědět
@keksikova1 my mame 8 dveri Sapeli (dvere, zarubne + kovani), 75tis vc montaze. Vypln DTD
Odpovědět
@kocanda123 No ale DTD to jest prosím Děrovaná DřevoTříska. Pro mě papundekl, který prorazí Chuck Noris pouhým pohledem.
Odpovědět
Profilova fotka
@panlorenc Chuck Norris do ČR už nepojede, takže to je v pohodě https://www.sapeli.cz/kostrukce-a-vyp...
Odpovědět
@vladimirsvorba No ale on je prorazí i pohledem přes monitor. Za mne jedině minimalne plnou drevytřísku. Příplatek minimální a pevnost maximalni :-D
Odpovědět
@panlorenc Je omlouvám se zpletla jsem si zkratky :) Myslela jsme MDF :) A Chucka Norise domů neplánuji zvát :) Takže odolnost techto dveří zkoušet nebudu :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?