Odskok při zalévání podlah, kvůli rozdílné výšce dlažby a vinylu

17. dub 2019100

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Před zalitím podlah dělali jste odskok kuli rozdílné výšce dlažby a vinylu?
Děkuji

• @kocanda123  ano, udelali

• @kocanda123  Ano, ale i tak mi tam zůstal malý zoubeček, lišta vyřeší.

• Odskok máme, pokládka se blíží tak uvidíme

• Sponzor fóra
  • A věděli jste už přesně kterou dlažbu nebo viny(připadně měli koupený)l budete pokládat v době kdy jste dělali odskok nebo ne. A dělali jste to zhruba. Planujeme na vinyl necha 1 cm od čisté podlahy a na dlažbu 1,5cm úplně přesný typ ale vybraný právě nemáme.

• Jo, typ podlahy jsem musel vědět, protože mám HS portál, tak jsem to chtěl mít tak, ať mi to lícuje s tou spodní hranou pojezdu. A tam je hodně variant, mám lepený vinyl a ten má jen 2,5 mm.

• @kocanda123  U nás se to dělalo zhruba, 1 cm rozdíl se dával tuším, nakonec to relativně o pár mm vyšlo, lišta to vyřeší.

• @kocanda123  Rozdíl 5 mm je dle mého názoru málo.

• @davex  mame také HS portal. co jsme poptavali podlahy tak na lepený vinil nám řekli cca 8mm když necháme 1 cm tak super a u dlažby co jsme koukali tak se nám líbí cca 8mm takže počitame lepidlo a věci kolem 1,5 plus mínus by to mělo vyjít. vše se bude odměřovat od HSportalu

• Nechal jsem udělat 0,5 cm, tak kde je dlažba. Je to málo, nachat udělat cca centimetr. Každopádně lišta to i tak schová

• My máme odskok 1cm pro vinil od nuly u vchodových dveří/hs portálu a o další 1cm níž máme koupelnu, wc a TM. Je to těsně před zalitím. Obecně pro dlažbu se počítá s 1,5cm a pro vinil cca 0,5 až 1cm. Počítám s částečným dorovnáním do nuly nivelačkou, která stejně pod vinil příjde.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    HELUZ opět hledá fotku, která zastíní všechny ostatní
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Archiv článků od partnerů