Stropni late bez kotveni do stropu

Dobry den. Zase jdu prosit o radu nebo zkusenost. Mate nekdo v rekonstruovanem byte latovy strop? Nebo i SDK, ale ukotveny jen do obvodove zdi, ale ne stropu? Potrebujeme akusticky podhled, ale do stareho stropu se neda uchytit, jak nam bylo receno. Jine reseni zatim nevymysleli. Mate nekdo stejny problem a jak jste ho vyresili? Diky.
Odpovědět
Napriklad udelat ram po cele mistnosti jako se dela pergola a ty listy prichytit k ramu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, existují akustické závěsy https://www.dek.cz/pobocka-znojmo/pro...
Odpovědět
Nelze udělat strop v místnosti,že by jste ho ukotvil jen po obvodu, vždyť by to nemělo co držet. Jak psal alda33, akustické závěsy a do toho CD profil a na to SDK. dělal jsem tak strop ve starém domě a drží to, proč by to nedrželo u Vás, třeba to zkusit a ne věřit tomu, že někdo řekne to nejde.
Odpovědět
Diky. Kazdy rika neco jineho. Spis si myslim, ze proto, ze se jim do toho nechce. Dokonce mi jedni navrhovali rakosovy podhled sundat, dat tam izolaci, sdk a pak tam ten rakos vratit 😄 To jako netusim jak.
Odpovědět
Mezitím rákosem jsou samozřejmě nosné trámy, předpokládám, že tam jsou , protože jsem dělal naprosto to samé do stejného stropu, takže ty závěsy přišroubuješ delšími šrouby do stropu a nebo jsou tam desky, Zkus to někde provrtat a uvidíš. Mrkni na mou stránku mám tam přestavbu bytu a naprosto stejný strop s rákosem.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?