Betonové schody v interiéru. Poraďte

Co dát na betonové schody v interiéru. Schodiště je uzavřené, developer standardně nabízí dlažbu tu nejobyčejnější a nejlevnější, lidi radí plovoučku, ze které bude schodiště navazovat. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
a co jen sterku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ta plovoučka, co bude navazovat se mi zdá jako fajn nápad, že interiér nenarušíš jiným materiálem. Ale plovoučka obecně hodně klouže, tak abyste se nerozšvihali :-) My jsme původně uvažovali o betonových schodech, které by měly dubové stupně, ale nakonec máme samonosné dřevné schodiště.
Odpovědět
Sú viaceré možnosti: -dlažba ak sa k nej prikláňate,ale vybral by som sám nie bordel z Číny,originál schodovky samozrejme záleží v ktorom priestore domu schody sú -plávajúca podlaha,schody sa ňou dajú pekne obložiť -stupnice z masívu najdrahšie riešenie
Odpovědět
Moc díky za odpovědi. Nechali jsme si udělat cenovou nabídku na obklad z lamina plovoučky a z masívu, protože prý plovoučka se kroutí a nevydrží. Ale zase do toho nechceme vrážet tolik peněz - teď startujeme, čekáme rodinu atd. Dlažba se mi jednak nelíbí barevně, jednak mi přijde studená a moc tvrdá. Tak zatím lamino vede, tak ještě uvidíme. Když to bude klouzat, tak můžeme přilípnout kus koberce na ten roh, prý to dělají už z jakéhokoliv :) Každopádně díky za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
@fartep A co rovnou nejaky pekne barevny koberec? Podle me i vydrzi delsi dobu nez plovoucka a priklanim se k tomu, ze plovoucka klouze. Nebo muzete dat nejaky obycejny koberec neutralni barvy a ty kolme steny schodu jenom namalovat nejak barevne - to je podle me nejlevnejsi reseni a kdyz se to dobre nakombinuje, tak to muze ty schody pekne ozvlastnit:-).
Odpovědět
parisienne: to je pravda, ale to by se ten koberec přilepil rovnou na ten beton a co pak? Pak ho strhnout?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
PROSÍM O RADU: chci z betonového schodiště sundat příšernou dýhu po předchozím majiteli, ale nevím, co tam dát jinýho, aby to nestálo moc. ( Není to nezbytné, tak manžel nechce dovolit:) ) Mě by se líbilo nejvíc šedé pandomo (to je ale drahé) nebo bílé schodiště, z nějaké stěrky, ale s tou nemá nikdo známý zkušenost. Můžete poradit - za kolik se dá asi pořídit, příp.jestli se to dá zvládnout i bez profi firmy? Jakou stěrku a jak docílit bílé barvy? Přinejhorším bych to zkusila obložit plovoučkou, ale nevím, jak udělat hrany schodů. Za jakýkoli tip děkuji:)
Odpovědět
My mame 18 schodu 1m sikokych. Davame naslapy ze sparovky buk 2,8cm a bile cela schodu natrene bilou fasadni barvou ( aby to slo cistit) material cca 10 tis a narezani naslapu stolarem 1000kc lepit budeme na nizkoexp. penu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ja bych zase potreboval poradit co dati na betonove schody,drevo je drahe,co takhle sparovky,slo by to?,v zatacce jsou 4 schody do uhle,je jich 13 ,moc dekuji nebo je lepsy vynil?
Odpovědět
betonové schody, nechali jste vylít či koupili a sestavili?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?