Jak byste položili podlahu?

Dobrý den, jakým směrem byste položili vinyl? Díky za rady. Varianta A nebo B?
Odpovědět
Jestli to bude "dřevo", tak A. Ale zredukoval bych počet rohů (dost to prodražuje stavbu, ale to třeba problém není) a to okno od WC na terasu je taky libové. Něco podobného je u známých a tam se mi fakt nechce chodit.
Odpovědět
A. No a jak zmiňuje kofejn, to okno WC, to kdo vymyslel? Tak doufám, že bude alespoň rekuperace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí, když je podlaha vždy podélně s delší stěnou.
Odpovědět
Volil bych za A, tzn. kolmo k oknům. Obyvákokuchyň nemáte zrovna největší, ale když Vám to tak vyhovuje... Okno na terasu je podle mne ok, předpokládám, že tato terasa je na sever a druhá terasa je na jih. Okno na WC považuji za velké plus, ale snad tam budete mít mléčné sklo. Nevidím nikde sprcháč.
Odpovědět
Já jdu proti proudu a říkám B. Podlaha vypadá lépe když je podél oken, je to taková rada při rozhodování směru. Navíc se opticky rozšíří pokoj 1.11. Ale ultimátně je to o vkusu a možná nejlepší by bylo si vyskládat přímo v místě dílce a porovnat naživo.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kiviky:

Já jdu proti proudu a říkám B. Podlaha vypadá lép…
@kiviky V 1.11 má být ložnice, kde většinu místa zabere postel. Proto bych volil A, aby byly lamely kolmo ke vstupu do místnosti a i chodbu to opticky rozšíří.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od blatakp:

Dobrý den, jakým směrem byste položili vinyl? Dík…
@blatakp Podlahu by som dal podľa B. A čo sa týka pôdorysu, dal by som jeden záchod do technickej a miesto záchoda v kúpeľni tam dal práčku. Keď budete po návrate domov potrebovať rýchlo na záchod alebo príde návšteva, nemusí chodiť až do kľudovej zóny. A behať cez celý barák s prádlom tam a naspäť a ešte cez "špinavé" zádverie tiež nie je úplne ono.
Odpovědět
A
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kofejn:

Jestli to bude "dřevo", tak A. Ale zredukoval byc…
@kofejn dobrý den, terasa je na druhé straně a okno je zazděné... záchod je zkrácený a z prostoru okna je vytvořen sprchový kout
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od davex:

A. No a jak zmiňuje kofejn, to okno WC, to kdo vy…
@davex okno tam nakonec není :)
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od jirkajiri:

Volil bych za A, tzn. kolmo k oknům. Obyvákokuchy…
@jirkajiri ano, okno bylo na sever... již tam není a místo něj zlrácené WC a v miste okna sprcháč
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od roman_:

@blatakp Podlahu by som dal podľa B. A čo sa týka…
@roman_ zdravim, ano... je to puvodni pudorys. V technicke je wc... wc s oknem je zkraceno na 2m a misto wc je sprchovy kout. V koupelne wc neni:)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?