Jak sladit podlahu s okny? Jaký odstín by byl vhodný?

Prosím holky poradte.S manželem vybíráme podlahu do novostavby,ale nějak se nemužeme rozhodnout do jakého odstínu jít.Mě se líbí i odstíny trochu do šeda,ale nevím jak by vypadala podlaha k oknum irský dub.Poradte jaký odstín by byl vhodný?Děkuji za všechny tipy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, okna už máte daná, nebo máte možnost měnit? My máme šedá a zatím jsem spokojená. Podlaha a dveře jsou pro mě zatím dilema. Myslím ale, že by to nemuselo vypadat špatně. Záleží na tom, jaký materiál podlahy zvolíte. My jsme zvolili vinyl, je nejodolnější a jsou tam taky různé dekory dřeva. V některých prodejnách půjčují vzorek, nebo i větší vzorky podlahy domů na vyzkoušení, tak se můžete poptat. Většinou bývají vstřícní. Rozhodně to doporučuji vyzkoušet k sobě v reálu v novostavbě, uvidíte to na tom světle, na jakém to má být. Tak, hodně zdaru :-) Šárka
Odpovědět
Zdravím,tak okna už máme bohužel dané,ale už jsme měli i něco na vyzkoušení a co se mi líbili dekory tak po přirovnání přímo na stavbě jsem byla zklamaná,že k tomu nějak nic nesedí.Včera jsem dala i forum at mi bydlenky poradí tak někdo říká jít do uplně světlého odstínu podlahy tak nevím.Je fakt,že ted mě moc mrzí,že jsem nevolila vnitřní okna bílé nebo jak máte vy šedé a bylo by to bez problému,ale okna už nevyměním to by mi manžel dal :-)
Odpovědět
@vercamaxik je možné sem vložit fotku oken? Pod pojmem irský dub si nedokážu nic představit...:-N
Odpovědět
zkoušela jsem to nějak vložit,ale asi moc nejde poznat,kousek vzorku irského dubu zblízka a fotka kuchyně,kde jsou vidět okna,ale tam to teda dost zkresluje
Odpovědět
@vercamaxik to je moc hezká barva. Klidně bych k tomu dala podlahu v podobné barvě, tipovala bych to na nějaký přírodní nebo medový dub. Vůbec nelituj, že nemáš bílá okna, tohle je fakt super. To já si občas říkám, jestli jsme neměli místo zlatého dubu volit něco méně obvyklého, ale když jsme okna vybírali, byla všude bílá a zlatý dub se ještě tolik neviděl. Možná bych volila ořech, ale když vidím tenhle irský dub, byl by to asi on :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@vercamaxik na tejto fotecke je okno v interieri velmi zle vidno...skus dat inu fotku z interieru- nefot priamo pred oknom ale trosku zboku...
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně se mi tato barva dřeva moc líbí,,, nikdy bych nechtěla uvnitř bílá okna (leda v nějakém fakt designovém prostoru)-mají to všichni okolo :-D, a jak píše lucinka - hodí se k tomu všechny dřevěné odstíny, je to přírodní materiál, povznese všechny prostory,,, tot muj názor :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?