Jaké dveře k podlaze

Profilova fotka
Ahoj, jdu si opět pro radu. Vybíráme interiérové dveře a jsem z toho lehce vedle 😄 Podlahu mám vybranou Starý zimní dub přírodní (přiložím foto) ale ty dveře k tomu fakt nedokážu vybrat... Neporadíte? nemáte někdo doma? děkuji!
Odpovědět
Taky záleží na výrobci dveří. Každý může mít různé dekory. Já osobně bych nešel do kontrastu, ale hledal podobný dekor jaká je podlaha.
Odpovědět
@smidovae Ahoj, no a my zase naopak, máme podobně laděnou podlahu a jdeme do hodně tmavě hnědých dřevených dveří kvůli kontrastu...záleží jak máte řešený interiér, kolik světla, jaká barva oken a stěn atd.
Odpovědět
Mě se líbí jak to řeší zde https://www.youtube.com/watch?v=QUz4s... já uplně stejné dávat nebudu, chci je světlejší než podlahu
Odpovědět
Profilova fotka
@windu- světla máme poměrně dost barva oken Winchester, stěny bílé
Odpovědět
kontrast by nemusel být špatný, ale chce to vybírat opatrně aby to nevypadalo že to tak je omylem...mě se líbí když podlaha s dveřmi ladí, ale zase se hůře shání stejný dekor, mě to taky dalo dost zabrat když jsem sháněl dveře.
Odpovědět
mě se líbí kontrastní, a nebo bych je klidně nechal v bílé barvě, podle mě se tak opticky zvětší prostor
Odpovědět
Profilova fotka
@cermak2 dost se těch bílých bojím. Ne všechny vypadaji opravdu dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
@smidovae pusť si to video, já to udělala i když už dveře už z půlky máme a myslím, že to dost pomůže 🙂. Jinak my máme dveře bílé od Sapeli. CPL a jsem spokojená, vzali jsme tu normální bílou ne perleťovou, byli jsme se na to prostě kouknout jinak to nepoznáš, jsou stejné jako byly v showroomu. Byla jsem i v show roomu od Cagu, tam byl chlap tak ten mi tenkrát i radil 🙂 ale mě se víc líbílo to zpracování Sapeli.
Odpovědět
Profilova fotka
@smidovae neboj se jich, já už mám bílé dveře podruhé a nemám s nimi problém a odpadá lovení podobných dekorů.
Odpovědět
taky máme podlahu ve výrazném dřevodekoru. Původně jsme chtěli sehnat stejný odstín dveří jako je podlaha. Pořád jsme porovnávali a nakonec máme úplně něco jiného než jsme chtěli 🙂 máme od Prüm, odstín Karo white a jsme moc spokejení
Odpovědět
Také jsme k dřevu vybírali dveře a šlo nám k tomu tmavší odstin dřeva a nebo naopak už bez drevodekoru- to jsme nakonec zvolili a jsme moc spokojeni
Odpovědět
Profilova fotka
@luckavra tedaaa, to je nádherná kombinace! Děkuju za příspěvek! ❤️
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luckavra Můžu poprosit název podlady a případně kde jste kupovali? Děkuji!
Odpovědět
My máme dveře téměř shodné s podlahou, můžete porovnat, původně jsem chtěla bílé, ale u manžela neprošly😁
Odpovědět
@kijina dřevěná podlaha parador, barva dub kartacovany rustikalni.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?