Jakou vinylovou podlahu k dřevodekoru Nebraska?

Ahoj střecháčci, celou dobu při rekonstrukci se obávám výběru podlahy :-D Teď nastal čas nějakou vybrat a nejspíš to bude pěkný oříšek po dnešním celodenním objíždění :-| Proto prosím o pomoc, jaký dekor vinylové podlahy by se hodil k dřevodekoru Nebraska-přírodní, kterou budeme mít jak v kuchyni, tak i nábytek v obývacím pokoji + bílá lesk. Budu ráda za každý typ + nějaké internetové stránky prodejců, odkud jste podlahy kupovali. Předem moc děkuji za komentáře :-)
Odpovědět
Ahoj, já za sebe bych volila nějakou asi světlejší podlahu, aby ten dekor nebraska hezky vynikl, něco v dekoru břízi třeba :-)
Odpovědět
@michaela654 budeme mít kuchyň v kombinaci bílé a dubu nebraska přírodní. Ještě nevíme jak dobře to bude vypadat v celku, ale podlahu v této části domu budeme mít do šeda, konkrétně tuto http://www.meister-podlahy.cz/product...
Odpovědět
Děkuji moc za typy, určitě plánujeme světlejší odstín, místnosti nejsou moc velké, tmavá podlaha by se nám tam asi moc nehodila. Je velká škoda, že není podlaha v Nebrasce, tak jako dekor dub Arlington, Bardolino.... Hodily by se k tomu bílé dveře a bylo by vyřešeno :-) Sice by jsme mohli dekor ještě pozměnit, ale mě se Nebraska tak moc líbí :-) Jinak ta šedá podlaha vypadá moc hezky, ale budeme mít šedou sedačku a měla bych strach, aby to nevypadalo moc studeně. Mrknu na tu břízu :-) Za každý další nápad, co by se hodilo k Nebrasce, budu fakt moc ráda.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@michaela654 Nevím, jestli je Váš dotaz stále ještě aktuální, ale také mám vybranou bílou kuchyň s pracovní deskou dub nebraska a hledám k tomu vhodnou podlahu a našla jsem odstín vinylu cliff oak, který je nebrasce docela podobný a myslím, že to dohromady ladí, tak na to můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
@michaela654 Dobrý den, můžu se zeptat, jakou podlahu jste nakonec vybrali? Teď právě řešíme to stejné :) Moc děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@aluskal Dobrý den, po dlouhém váhání a rozmýšlení jsme nakonec vybrali PVC solid 270 odstín TORONTO 631. Podle obr na netu to až tak neladí, ale v reálu to bylo nejpodobnější co jsme našli :-)
Odpovědět
@eilleen2780 Dobrý den, právě vybíráme PVC podlahu k pracovní desce Nebraska. Mohla byste prosím vložit fotku vaši podlahy s Nebraskou, abychom měli představu, jak to k sobě ladí?Předem moc děkuji.
Odpovědět
@zbranda Dobrý den, právě jsme ve fázi před pokládkou, takže bude nainstalovaná i kuchyň, tak můžu poslat, ale bude to tak za měsíc :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, taky plánujeme kuchyň bílá lesk + horní skříňky v nebrasce a vybíráme podlahu. Měl by to být vinyl click a aby se co nejvíce hodil k odstínu nebrasky. Budu ráda za každou inspiraci. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam v albu Nebraska a Geflor Quartet honey ;) Ladi to hezky :).
Odpovědět
Kontrasty jsou taky fajn, nebojte se toho. Nebude to alespoň tak jednotvárné.
Odpovědět
Profilova fotka
@jancu01 máš pravdu vypadá to hezky a Gerflor máme v obyváku i v ložnici a jsem s ním moc spokojená jen ne click, ale Texline v rolích. Jinak máš moc krásnou kuchyň, tyto dekory budu mít taky a už se nemůžu dočkat. x-) i troubu a mikrovlnku nad sebou jak máš ty, jen v rohu plánuju roletku. ;-) @davex no já vím a líbí se mi to, ale já nemám takovou odvahu jít do nějakých extrémů :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@eilleen2780 prosím mohla by ste aj mne poslať foto kuchyne s podlahou tiež riešim podlahu k nebraska a neviem sa rozhodnúť ďakujem 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@radim83 dobrý večer, mohu poprosit fotku? 🙂 moc děkuji
Odpovědět
@hanicka1991 ta naše podlaha se podle mě už neprodává. jinak je to takovýto dekor https://www.google.cz/search?q=meiste... šedá je dost neutrální, takže se s jiným dřevěným dekorem, např. jako dub nebraska, nebije.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?