Kdo z vás má lino, spokojenost?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak jsme před výběrem podlahových krytin. Tak jsem asi měsíc pokukovala po vinylu. Nakonec ho ale nedáme, je to drahé, tvrdé.....atd. Máme malé dítě, přibude určo další, takže chceme něco hezkého, levnějšího, protože za pár let až děti trichu odrostou do svých pokojů, asi bude měnit podlahy. Nakonec jsem se rozhodla pro PVC LINO, s nášlapnou vrtsvou tou největší 0.8 v dekoru dřeva....máte někdo, jak jste spokojeni, jak to vypadá....díky za odpovědi
Odpovědět
1
2
@petma112 Mrknu na to. Děkuji.
Odpovědět
@cirrusa ahoj nedali, dali jsme plovoucku do obyvaku,zbytek dlazba, pokoje na spani koberce
Odpovědět
Taky máme PVC, Tarkett Jupiter. A stále jsme s ním spokojeni, i když už na něm jsou místy nějaké ty nedostatky (hlavně od dětí)...krom jedné viditelné rýhy před balkonovkami (malá tam shodila židli a židle má docela ostrý rám - udělalo to centimetrovou rýhu) o zbylých vím asi jen já, když vytírám...hodně splývají s tím dekorem dřeva ;-) Máme světlejší lino. Je pocitově teplé, měkké, není na něm tak slyšet a hlavně, když se něco někde vylije, nic se mu nestane. Máme ho kromě koupelny a WC všude. Nevýhodou je, že po těžkém nábytku (skříni) zůstávají otlaky, přestože by neměly.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 letech
@agenz dobrý den, stále jste i po letech s vybraným linem spokojeni? Mohla bych poprosit o foto, jak lino v interiéru vypadá?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?