Levná dlažba a obklady v eshopech. Je to 2. jakost?

Jak je možné, že na na různých eshopech je dlažba a obklady např. od RAKA levnější na m2 o 130Kč než přímo od výrobce?.Je to snad 2. jakost? Mám nějak šanci jako laik to poznat pouhým okem? Docela se toho bojím, abych nenaletěla :-( Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@quebradita Není to druhá jakost. Myslím, že se dostávají na tyto ceny pro velký odběr. Všechny obklady a dlažby máme přes dva e-shopy a vše bylo naprosto v pořádku.
Odpovědět
@quebradita Vůbec se toho nemusíte bát, my jsme si dokonce jedny obklady nechali poslat přes polský eshop, byly tam o polovinu levnější než u nás v koupelnovém studiu. Naši obchodníci na tom mají nehorázné marže. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme obklady koupené přes eshop, protože cena byla mnohem nižší, než v Siku. A ještě jsme měli dopravu zdarma. Vůbec bych se toho nebála. Pokud by to byla druhá jakost, muselo by to tam být uvedeno. Nakupovali jsme takhle spoustu stavebního materiálu přes net (izolace, ipa, sádroš, apod.). Vyšlo to levněji a ještě nám to dovezli až domů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se na nákup dlažeb na netu taky chystáme, tak snad bude vše ok ;-)
Odpovědět
Moc mne toto téma zaujalo,protože i my si vybrali v Raku.Mohla bych vás poprosit o nějaké konkrétní typy na eshopy(buď sem nebo klidně do IP)Moc díky:-))
Odpovědět
Takjá to vyřešila: poptala jsem e shop. Došla jsem si s nadídkou do našich stavebnin. Tam mi dali cenu ještě o maličko lepší a za dáčo dovezli domů. Přes net jsem se takébála ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to řešila tak, že jestli se vám líbí konkrétní obklad, tak se na něj podívat naživo a zapsat si název a pak si ho vyhledat v Google, nebo na heureka.cz. Ale jinak větších e-shopů se nemusíte bát, jsou levnější, protože nemají takové náklady na fungování jako kamenné obchody. Já nakupovala tady: http://www.mbkeramika.cz/obklady-a-dl... byla tam sleva na RAKO a všechno naprosto v pořádku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?