Levná podlaha Swiss Krono - zkušenost

Dobrý den, máte někdo tuto polskou laminátovou podlahu? Zalíbíl se nám jeden odstín, ale přijde nám to podezřele levné, 200kč/m2. Má ji někdo doma?
Odpovědět
@vitkovi My budeme mít, zakládala jsem tu diskusi o plovoučkách z hobbymarketů a měly by být v pohodě. Pro mě je lepší volba teď dát levnější podlahu a pokud bude poničená (mám malé děti, plánuju štěně....), tak ji za pár let vyměnit. Než se dívat na zničenou podlahu za násobně vyšší cenu. Jinak naši mají v celém domě už několik let a je pravda, že občas v nějakém místě vrže, ale jinak je bez problémů.
Odpovědět
já jsem teda nevěděla, že jsou to poláci, ale uvažuju nad ní taky, viděla jsem ji naživo, vypadala moc hezky a jinak mám důvody jako @bamak - plánujeme děti, máme kočku, do domečku možná pořídíme i psa, takže jí radši za 10 let vyměním, než dát za podlahu třikrát tolik a za 10 let ji měnit taky, protože se nebudu moct koukat na to, jak je poničená :-)
Odpovědět
@bamak @kataw plánujete ji dát třeba i do kuchyně?
Odpovědět
@vitkovi právě kvůli tomu jsem původně chtěla vinyl, že z toho mám strach :-) ale nakonec jsem se rozhodla, že ji tam dám, jen si koupíme něco málo do zásoby pro případnou výměnu - naši takhle mají plovoučku v kuchyni asi 10 let, letos na jaře jim trochu vytekla myčka a kolem ní to nabobtnalo. Naštěstí táta měl ve sklepě asi 3 balíky schovaný, takže to jen vyměnili a vše je OK :)
Odpovědět
@kataw no právě takhle taky uvažuju, do vinylu investovat nechci...a jde to pak dobře měnit?
Odpovědět
@kataw já myslím, že budete hodně šťastnej člověk, jestli vám taková podlaha vydrží 10 let. Tuhle podlahu neznám, ale mám dva známé, co si pořídili taky levnou podlahu, jeden do bytu a druhý do baráku a po pár letech byla u obou na výměnu.
Odpovědět
@radim83 třeba to tak bude, ale každopádně lepší varianta zničená podlaha za 3 - 4 stovky než za litr... a myslím, že s tím zvířectvem a dětma dostane zabrat ... Jinak rodiče mají plovoučku z hobbymarketu téměř v celém bytě, jsem si 100% jistá, že nestála víc, než 3 - 4 stovky za metr, byt je po rekonstrukci 11 let a kromě té kuchyně všude naprosto v pohodě .....
Odpovědět
@vitkovi jak moc dobře to jde, to nevím... táta je hodně šikovnej... . Záleží taky asi na tom, kde se to zničí, no.. u kraje je to OK, uprostřed místnosti to bude asi větší oříšek ...
Odpovědět
Profilova fotka
Mame v obyvaku, predsini a kuchyni, cca 5-6 let, tri deti a pes a v pohode. Ted delame nove pokojiky detem a budeme ji brat znovu.
Odpovědět
@kataw je spousta jiných podlah, které se dají považovat za kvalitní a přitom nestojí litr. Navíc u tý podlahy za litr můžete dostat zajímavé slevy. Já jen nevěřím, že vám ta podlaha vydrží 10 let. Rodiče určitě podlaze nedávají tolik zabrat, vyjma kuchyně, kde ten provoz bývá častější, jak rodina s dětmi, případně ještě se zvířetem.
Odpovědět
@radim83 tak když ta reko běhla, děti měli taky, ale pravda, už ne batolata nebo předškoláky :D já pro tu podlahu nejsem nějak rozhodlá, ale viděla jsem jí a hodně se mi líbila.. navíc předpokládám, že v době, kdy se budou dělat podlahy, budem řešit každou kačku :D takže ji mám prostě v merku, že by nebyla špatná -) narazila jsem na ní teda v malém podlahovém studiu u nás ve městě a pán ji chválil, přestože jsem původně přišla kouknout na vinyl, kterej stál přes litr :D takže mě ani nenapadlo, že by to byl vyloženě nákej šunt :-)
Odpovědět
@vitkovi ano i do kuchyne.
Odpovědět
Článek se načítá
Díky všem za příspěvky :) půjdeme do ní taky...líbí se nám dub zorba
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
@bamak Dobrý den, můžu se zeptat, jeatli jste nakonec skutečně zvolili lamino od Kronoswiss a jak jste spokojení? Naše forma má tyto podlahy ve standardu. Děkuji, Veronika🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@vitkovi Dobrý den, můžu se zeptat, jeatli jste nakonec skutečně zvolili lamino od Kronoswiss a jak jste spokojení? Naše firma má tyto podlahy ve standardu. Děkuji, Veronika🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kataw Dobrý den, můžu se zeptat, jeatli jste nakonec skutečně zvolili lamino od Kronoswiss a jak jste spokojení? Naše forma má tyto podlahy ve standardu. Děkuji, Veronika🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?