Máte zkušenosti s lesklou dlažbou?

Profilova fotka
Mate nekdo zkusenosti s udrzbou leskle dlazby? Vcera jsme byli na navsteve u kamaradu, kteri maji lesklou dlazbu a hrozne si na ni stezovali, ze je na ni vsechno hned znat, staci kapicka vody, jedna smitka a vsechno se vidi. Museji ji vytirat dvakrat denne, aby nejak vypadala. Byla jsem z toho celkem zklamana, protoze se mi leskla dlazba moc libi a ted jsme prave ve vybirani podlahy a me v hlave hloda cervicek...Mate nekdo i pozitivni zkusenost, nebo jenom negativni a leskou dlazbu proste ne?
Odpovědět
Ahoj, rodiče mají lesklou dlažbu, odstín takovej světlejší hnědá, je to myslím trochu žíhaná, a mamka si jí naopak chválí, že na to není nic vidět......Asi záleží na vzoru a asi i na osvětlení¨jak moc to je vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
@vaveva diky moc! Jsi prvni clovek co lesklou dlazbu chvali. Mas asi pravdu, ze zalezi na vzoru a vubec na barve....
Odpovědět
tak my máme jemne krémovú lesklú dlažbu 60x60 už druhýkrát.... čo sa týka údržby, je to asi tak, ako ktorákoľvek iná, či už dlažba, alebo plávačka, drevo, alebo lino.... Chumáče sa urobia na všetkých podlahách a kvapance sú tiež na všetkom rovnaké, akurát tak farba by mohla zavážiť, na bledšom je určite menej vidno ako na tmavom.... ja som obzvlášť zaťažená na čistú dlažbu a umývam každý druhý deň jarovou vodou, ale len preto, že sa behom dňa napráši a v kuchyni sem tam nakvapká, ale zasa napr. oproti drevu, už nemusím leštiť a nemusím sa báť, že po vyliatí sa jiečo zažerie alebo drevo napučí, hoci sa mi pravé dreco na podlahe neskutočne páči.....
Odpovědět
Mám matno-lesklou (lapovanou) a neměnila bych. V technické místnosti mám dlažbu matnou a udržuje se daleko hůř. Taky záleží zda chceš jednobarevnou nebo s nějakým vzorem, ale nebála bych se toho. Všechno má své pro a proti, co jiného nevyhovuje, tak tobě může.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?