Podlaha do koupelny. Máte zkušenost?

Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti ohledně podlah v koupelně. Koupili jsme domek a plánujeme v něm dvě koupelny. Jednu v přízemí a druhou v podkroví. Teď ale řešíme, jak udělat podlahu v tom podkroví. Pátráme, zda je možné udělat ji z něčeho jiného než z betonu. Například, jestli je technicky možné dát tam osb desky, na to nějakou izolaci a poté mít podlahu litou neboli anhydritovou. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nebo je beton 100% nutný pod podlahu do koupelen? Díky moc za jakýkoli názor. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem se ještě dopátrala, že některé firmy to nazývají anhydritové podlahy a některé lité pryskyřice. Jsem z toho jelen....
Odpovědět
Profilova fotka
ja teda nevim, zda jsem tvuj dotaz pochopila spravne,... ale anhydritova podlaha neni finalni uprava podlahy, na to jeste neco musi prijit. v pracnosti je asi jedno zda bude betonova ci anhydritova... ackoliv o anhydritove jsem dost precetla a udelala jsem si zaver, ze zrovna do koupelen nejvhodnejsi neni, ... takze za me udelat betonovou a na ni dat litou epoxidovou ;-) je to krasny a prakticky povrch, .. muzes kouknout do meho alba, mame v koupelne a na wc ... cena vysoka, ale stoji to za to ;-)
Odpovědět
ahojky, před lety jsme dělali rekonstrukci podlahy v koupelně, myslím, že jsme dlažbu pokládali na beton, dělal manžel, můžu se zeptat, ale asi jo. Zatím jsme moc spokojeni. Teď se chystáme na podobnou práci v bytě syna, asi budeme provádět stejným způsobem. Dlažbu i obklady vybíráme na www.keramickadlazba.cz . Zase bude asi dělat manžel sám (se synem) a myslím, že zase na beton. Obklady jsme lepily na umakartové jádro, a drží dobře. Takže to asi zopakujeme. Nové, vyzděné, jádro je hodně nákladnou záležitostí.
Odpovědět
Profilova fotka
@olikola Ahoj! My máme v celém domě anhydrit, kvůli podlahovému topení, tudíž i v koupelně. Před pokládkou dlažby jsme jen natřeli penetrací a lepilo se přímo na anhydrit. Šlo to velmi dobře, nebyl problém :-)
Odpovědět
@olikola I my máme v koupelně anhydrid . Pouze ve sprchovém koutě jsme dali beton, protože vyspádovat anhydrid buď nejde vůbec nebo hodně obtížně.
Odpovědět
@olikola my máme v horní koupelně na podlaze OSB desky, na tom podlahové topení, pak rigidurové desky a vše zaizolované Aquafinem ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?