Podlaha s V-spárou a pes - ano či ne?

26. říj 201540

Ahoj všem,
vybíráme laminátovou plovoučku a docela se nám líbí typ s V-spárou. Bála jsem se zatečení vody při vytírání apod., ale to jsem všude slyšela a četla, že nevadí.
Ale máme taky psa (cca 10 kg), kterému malá dcerka ráda a často hází míčky, tak se bojím, že když po té podlaze poběží, že se mu třeba drápek zasekne ve spáře a odloupne tu barevnou vrstvu, nebo ji jinak poničí. Máte s tímhle někdo zkušenost? Je mi jasné, že se tím podlaha dřív nebo později stejně poškrábe, zajímá mě teď čistě ta spára. To samé vlastně platí i o dětských hračkách, zkrátka, nejsou ty V-spáry náchylnější na zničení, než kdyby byla položená podlaha s nepřiznanými spárami?
Díky

  • Máme pudla královského štěně (13 kg) a laminátovou podlahu s4 V spárou. Házím mu míčky o stošet a V spára je ok. Vůbec bych se toho nebála.

    Míša

  • @partici  Super, díky... mohla bych se zeptat na značku? A pokud si pamatuješ, tak přibližně cenu? Snažíme se v tom zorientovat, nechceme koupit šunt, ale ani platit navíc jen za design nebo značku...

  • Brali jsme tuším kronopol luna za nějakých 229 Kč/m2 (paletový odběr). Počítáme s tím, že ji časem stejně budeme měnit (neočekáváme, že polský výrobek vydrž věčně) za lité bezespáre pryskiřicové podlahy, ale vzhledem k ceně 1750 Kč/m2 je to docela velká suma.

    Míša

  • @partici  Moc díky 🙂

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?