Quick Step Dub podzimní medový

25. lis 2021440
  • @vlada_roskot  dobrý večer, mohla bych Vás též poprosit o fotky podlahy, zvažujeme ji také. Děkuji Vám.

• @vlada_roskot  mohla bych prosim taky foto?Dekuji

• @vlada_roskot  dobrý den, také se připojuji k prosbě fotek podlahy🙂. Děkuji.

• Sponzor fóra
  • dobrý den, pokud mi pošlete číslo telefonu a připíšete do zprávy že chcete poslat fotky podlahy, odešlu obratem, pokud se vám číslo nechce dávat, prosím o trpělivost, pošlu asi o víkendu. Moje číslo je 607848590

• Tak nakonec možná se zadařilo alespoň jednu. Ale pozor, zjistil jsem že či výrobce to jiný dekor

• Jinou fotku sem prostě nenahrají kdybych se zbláznil takže platí že buď na telefon nebo email adresa vlada.roskot@seznam.cz.

• @sviva  Tak dnes se u nás pokládalo 🙂 Přikládám pár fotek. Co Vy, máte ji také???

• @jenye  boží ❤️ ještě nemáme, až za tři týdny 🤫

• @terkasofinka  dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda po delší době užívání jdou vidět víc tzv. přiznané spáry. Např způsobené usazení prachu atd.

• @jenye  Jakou budete mít prosím barvu linky k tomu? 🙂

• @lulitka9  Kuchyň bude bílá matná, i pracovní deska, jen jedna polička bude z dubové dýhy. Původně jsem chtěla více zakomponovat dubovou dýhu, ale bála jsem se, že to bude na mě moc, takže v celém interiéru bude převládat bílý nábytek doplněný sem tam dýhou. Přikládám foto kuchyně, zatím v procesu.

• Ahoj, jaký máte dekor dřeva pracovní desky k podlaze quik step podzimní medový? Děkuji

• @marketa_zikova  My bílý.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat