Rozpadá se mi podlaha v kuchyni. Co položit na dlažbu?

Profilova fotka
Dobrý den, bydlíme ve druhém patře staršího rodinného domu. Podlaha (dolní stropy) tvoří dřevěné desky. Na nich byly původně parkety. Já toužila po dlažbě v kuchyni, takže jsme ji předělali a postupně se mi vydrolili všechny spáry a praskají kachličky. Podlahu jsme dělali tak, že na dřevěné desky jsme dali adipan, na něj cetris desky, ty jsme přiroubovali k deskám a na ně už se lepila dlažba. Vyzkoušeli jsme už i "elastickou" spárovačku, ta taky nedrží. Jelikož se mi nechce do rozebírání kuchyňské linky, potřebovala bych poradit něco, co položit na dlažbu??? Máte někdo podobnou zkušenost??? Jak jste to vyřešili??? Dík.
Odpovědět
Nevím , jestli to v tvém případě je reálné, ale já si teď budu dělat do bytu PVC Gerflor Texline HQR....jeho hlavní předností je, že je ideální pro renovace, což znamená, že se může položit na stávající povrch, včetně dlažby. Má textilní podložku, která se dokáže přizpůsobit nerovnostem podkladu a umí je vyrovnat. U dlažby je tam podmínka, že spáry jsou široké do 5 mm a hluboké do 1 mm. V tomto případě se nemusí ani stěrkovat. V praxi jsem to ale ještě neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za radu, zkusím to prozkoumat ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?