Schody v dřevostavbě

14. led 2022190

Jaké máte prosím schody v dřevostavbě? Přemýšlíme o železných(třeba kostrukce a nášlapy dřevěné...) ale nemáme moc představu kolik takové stojí. Či jaké nejlépe zvolit.

• Pocitaj minimalne 100k Kc.

• @chocolate22  záleží na tom, jak jste nároční a co se vám líbí. Hotové schody se dají koupit i v marketech a takové trošku hezčí začínají v akcích již u 12000

• Máme železnou konstrukci, na ní dřevěné desky (silnější DTD) a lepený vinyl, aby ladily s podlahou v celém domě. Cenově celkem cca 50 tis.

• Sponzor fóra
  • @esmeralda2  Hotové ne, necháme si je dělat. Ale vlastně nevíme jaké.

• @niccienn  a mohla by jsem poprosit o fotku?

• Také máme dřevostavbu a kovové schody s nášlapy z dřevěné třívrstvé dubové podlahy. Schody nás vyšly na 35 tisíc, obložení 25 tisíc.

• @chocolate22  Máme schody stejně jako @niccienn.

• @lenip  no parada takto by jsem si to představovala ideálně. Měla by jste prosím fotku, potřebovala by jsem vědět jak to železné máte řešené....děkuji moc.

• @lili_x   děkuji moc,zlatá.

• @chocolate22   jsou obložené dřevěnými nášlapy, mezi schodnicemi je MDF bílá deska a kraj schodu je jen natřen bílou barvou

• @chocolate22  Jsou krásně tiché, nikde nic nevrže neduní, když se po nich jde.

• @lenip  Děkuji moc. Já bych ještě ráda, aby byly schody viditelné, tedy ta železná část (boční) šla částečně či úplně vidět pak obložit.

• @niccienn  parádní, děkuji moc, to je zajímavý systém, a mohla bych vědět kolik vás vyšly ať si udělám přehled o cenách...neb to je dost důležitý ukazatel.

• @chocolate22  už si to přesně nepamatuji, ale konstrukce schodů kolem 39 tis. (ale bylo to včetně projektu schodiště), DTD desky byly levné, ale nevím kolik stály a pak pokládka vinylu kolem 16 tis. Celkově určitě do 60 tis.

• Mam schody od SWN Moravia.

• Sponzor fóra
  • @niccienn  a mohla bych prosím poprosit o název firmy co vám realizoval? A jak se schody chovají nyní s odstupem? Duní?🙂

• @nejaga  Schody nám realizovala firma Schody-Pilous, s.r.o. a spokojenost s nimi velká. Obložení pak firma, která nám pokládala dubovou podlahu v celém domě, firma Green Hill Parket z Vyškova. Schody jsou tiché, nic neduní ani nevrže. Jsme velmi spokojení.

• @lenip  
    Děkuji a mohu se zeptat jak jste řešili zábradlí?

• @nejaga  Neměli jsme na to firmu, kovář nám udělal konstrukci, stolař přivrtal DTD desky a podlahář nám to pak obložil vinylem. Schody jsou stále jako nové, nic neduní, nevrže.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Zvolili jste HELUZ dům roku 2021, seznamte se s výherci
    Jak vybrat masážní vanu a vše, co kvalitní zařízení nabízí?
    4 tipy na dokonalý home office v podkroví
    Archiv článků od partnerů