Vinyl cvaká

Zobraz úvodní příspěvek
Nemáte někdo stejnou zkušenost, že by vám cvakal vinyl při chůzi? Mám podlahu Design Vinyl Extreme Click (Rigid) / 0,55. V zámcích podivně cvaká, klape. Točí se u nás podlaháři a nikdo neví co s tím. Beton je prý dobře vylitý, spáry všude dostatečné.. Nejhorší je to v kuchyni, pod kterou je vinyl taky, takže udělali řez před soklem, jestli to nebylo zatížením a nic.. Dělá to dál a už nevíme co s tím.. V menší míře to je po celém domě, ale zrovna podlaha v kuchyni je hodne frekventovaná a šlape se víceméně na ty samá místa, tak je to cvakání už nepříjemné 😠
Odpovědět
1
2
@honzik75 no mimo to úplně není, také už jsme o tom přemýšleli, ale nemáme dilatace mezi místnostmi takze je to trochu problém se do toho pustit. Navíc se trochu bojím i toho, že jakmile podlahu rozebereme a zase začneme skládat, můžou vzniknout pri manipulaci nějaké defekty. A další můj trochu vnitřní problém je, že jsem si kupovala eko podlahu. SPC tedy minerální jádro prave proto, že jsem nechtela žádné PVC a lepidla. No tak jsem byla po zásluze potrestána 😀 Kazdopadne dílce jsou s integrovanou podložkou.
Odpovědět
@kronecka007 nevite přesný název podlahy? Jestli nemam stejnou tyjo 🙄 Bych jim to omlatila o hlavu, za ty peníze
Odpovědět
@katherinaa máme KPP značku, SPC dekor dub sophor
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?