Vinylová podlaha - doporučení

V rámci rekonstrukce plánujeme do celého bytu dát vinylovou podlahu. Od koho byste nam doporučili koupi a pokládku (Praha a okolí). Potřebujeme stávající podlahy (dlažba a parkety) sundat, zarovnat a položit novou. Koho byste doporučili?
Odpovědět
Záleží jaké máte požadavky a hlavně finanční možnosti. Osobně bych nešla do úplně levného vinylu z hobby marketu, ale min. do kvality typu EGGER Classic 31 /taková nejnižší třída, kterou bych si koupila/. Mají i pěkný výběr dekorů. Nebo pak dražší/kvalitnější od fi. Fatra. S oběma značkami mám osobní zkušenosti.
Odpovědět
@jaasminka dekuji. Urcite ne, pocitame s cenou do 800 Kc/m2,coz si myslim,ze by melo byt realny 🙂. Doporucite mi nejakou firmu na pokladku a ty prace okolo kolem podlahy?
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze můžu doporučit firmu ProParket. Vloni nám pokládali lepený vinyl (Fatra Thermofix) v celém domě a musím jen chválit, spolupráce od komunikace přes samotnou pokládku až po finální detaily naprosto perfektní.
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu doporučit v Praze - Holešovicích Moje podlaha. Mají velký výběr a umí poradit
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Podívejte se na www.finalfloor.cz , třeba vám to pomůže.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?