Vyrovnani podlahy v Technické

Zdravim, Chci se optat na postup jestli je to správně jak si myslím. V technické místnosti mame šikmou podlahu vypusti a chtěl bych ji dat do roviny, protoze nam stale pochoduje pračka i sušička. Takze... Vybouchat dlažbu, očistit a napenetrovat podklad. Natáhnout betonovou vyrovnávací směs a nalepit novou dlažbu. Postup ok? Dá se koupit již hotovy betonek treba v kýblu at se jen rozmicha? Diky !
Odpovědět
Jinak, já bych asi ten kanálek nechal, to bych neřešil, může být dobrý, jak praskne trubka, ale podstavil bych pod pračku a sušičku nebo co to tam je za vymoženost normální schodek s okrajem, aby to nevyjelo ven a popřípadně zařízení dal na silentbloky nebo ukotvil napevno, to bude cestovat pořád
Odpovědět
Profilova fotka
@zdenna postup je v pohodě taky bych to tak udělal, beton se dá koupit v pytli, zkusil bych změřit kolik je spad pokud do 2 Cm tak se to dá vyrovnat rovnou flexibilnim lepidlem. Třeba pokud by byl víc tak část dlažby v předu ponechat a zdrsnit povrch a na to položit dlažbu do roviny. Nebo to cele zvednout a udělat schod cca 10 Cm do roviny, takto to mám v plánu já aby se dala pracka dobre vypouštět když se čistí hlavní filtr ( lze dat vyšší nádobu na vypuštění než když je pracka na zemi a cpe se tam pekáč 😀).
Odpovědět
@jarin1 s tim schodkem to neni zlej napad.. ale kdo vy jestli je casem nebudu chtit dat na sebe a pak to zase bude prekazet.. dam celou podlahu do roviny myslim si ze tam vic nez 2cm asi nebudou.. uvidime. A vypst zvednu take do roviny a zachovam.
Odpovědět
Nejdříve bych vyzkoušel nastavit do lepší polohy nožičky, pak bych třeba přední nožičky spojil se sušičkou, zvážil nějakou podložku nebo udělal takový háček na zeď, který by pračku podržel.
Odpovědět
@zdenna a co třeba dát pračku a sušičku na gumovou podložku, aby vám necestovala?
Odpovědět
@doog No mi to taky připadá jako chtít zabít komára buldozerem 😄 Přesně tak, gumová podložka, seřídit nohy ať je pračka v rovině a ani se nehne. Taky mám výpusť, pračku seřízenou jen na nožičkách bez podložky a je to v pohodě.
Odpovědět
Výpust pokud chcete zachovat je dobré, ale pozor na to, aby vám pak nepřišla vniveč, když bude v urovni podlahy, musí být níž, než se práh dvěří, jinak vám voda poteče do místnosti vedle dveřma
Odpovědět
@zdenna souhlasím s názorem, že je to jako chtít zabít komára bagrem. Vyrovnávat podlahu, protože jezdí pračka je kravina.
Odpovědět
Panove, myslite si ze jsem totalni idiot a postavim pračku / susicku na podlahu a neseridim nohy? ... vazne? Pracka pri 1400ot/min az je serizena jak chce vibracema pochoduje. Dokonce zacal " vrzat " buben pri zdimani a mel jsem tady servisaka a ten potvrdil ze i kdyz je to serizene primo od neho tak jak je to sikma tak to bude pochodovat vzdycky. Reseni by bylo mozna protiskluzova podlozka pod pracku ale to nevim presne. Jinak diky vsem
Odpovědět
Nevíme, co jste všechno zkoušel, psal jsem, že bych začal u nožiček. Určitě jsem nemyslel, že by jí nikdo vůbec neseřídil, ale mohla by se najít lepší poloha. Rovina je určená 3 body a 4 nožička už není tak využitá. Je několik řešení, než bourat. Navíc ani to nemusí být 100% řešením, když má pračka třeba problém s vyvážením. Přidám další - např. přilepit na dlažbu k nožičce takový růžek jako se používá na ochranu rohů nábytku. Nebo nožičky podložíte různě silnou gumou (či něčím jiným) a tím ji také dostanete do roviny. Ty podložky můžete třeba oboustrannou lepící páskou přilepit k podlaze. Nebo kdyby to někdo chtěl mít výše a zajištěné, tak bych vyrobil z nerezu rámeček na pračku i sušičku a dalo ho třeba 20 cm nad podlahu zakotvil do zdi a dal jednu nožičku. Navíc by se tam lépe uklízelo a nemusíte se tolik ohýbat.
Odpovědět
@zdenna https://1url.cz/nzxcs tohle, seřídit nožky a pračka se ani nehne. Pokud i tak jo, vyměnit pračku. Rozhodně to bude menší investice, než srovnávat dlažbu.
Odpovědět
@davex ted jsem sehnal tu samou sice 7mm vysokou tak uvidime. Diky
Odpovědět
Článek se načítá
neboj- podlahu neurobis vodorovne
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?