Výška podlahy pro dlažbu/vinyl

Zdravím , řeším teď jednu věc . Výška podlahy pro dlažbu (cca 13mm s lepidlem ) / vinyl ( cca 5 mm s lepidlem a nivelačkou ) Bude anhydrit min. 35 mm ( na systémové desce) . Všude podlahu nachystám na výšku dlažby - 13 mm pod nulu podlahy po vylití anhydritem a předpokládám , že tam kde bude vinyl , tak se mezi místnosti dá dilatační pásek a tam se vylije anhydritu cca o 8 mm více , aby se dorovnal rozdíl tlouštěk krytin . Pod dlažbou tedy bude cca 35 mm a vinylem 42 mm anhydritu. Je to takhle správně ?
Odpovědět
Podobný odskok jsem dělal taky. Dělal jsem betonové podlahy. V koupelnách betonová podlaha+lepidlo+dlažba, Tam kde přijde vinyl je betonová podlaha+3mm nivelačka+lepidlo+ vinylová podlaha. Musís konkrétně vědět výšky dlažby a vinylu. Postup uvažování máš podle mne správný.
Odpovědět
@marekmaja díky za reakci 👍 oni prý mají i u lití anhydritu toleranci +- 3mm , takže si myslím,že to do milimetrů nevychytám.
Odpovědět
Nám dali při betonových podlah, 15mm odskod pro dlazbu- dlažba je je 10mm, 3.5 mm nivelacka a a1.5 mm lepidlo. Pro vinyl lepený je to 2,5 mm vinyl, nivelačka 3,5 - 4 mm a 1.5 mm lepidlo. Tak snad to vyjde.
Odpovědět
@kotatko77 Asi jste se překoukla, pod dlažbu se nivelačka nedává a cementového lepidla 1,5mm je málo. Ale 5mm na lepidlo je už ok.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?