Stavební pozemky v obci s MŠ v okolí Praha-Východ (cca 2000 Kč/m2)

Profilova fotka
Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo tip na stavební pozemky v okolí Praha-Východ s dobrou dostupností do Prahy? Internet máme už prošlý, tak zkouším ještě tady. Moc děkuji za názory.
Odpovědět
Profilova fotka
Lysa nad Labem, je tam par rovinatych pozemku
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Villapark Veltrusy, pozemky u Zámeckého parku
Odpovědět
Babice, Květnice, Zlatá, Křenice,
Odpovědět
Profilova fotka
Úvaly, Horoušany apod. Úvaly jsou na vlaku a je to cca 25 minut do centra Prahy. Taky tam máme koupený pozemek a čekáme na zasíťování a snad konečně začneme stavět. Doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky hledame pozemek na Pze vychod, idealne na lince PID a je to slabota! Pozemky nejsou!!! :-| Uvaly jsou krasna lokalita, s veskerou obcanskou vybavenosti...i Cesky Brod je fajn mestecko, 40min na Masarycku.
Odpovědět
doba trochu pokročila, takže dnes za 2000,- nikde nic...
Odpovědět
@jirinasen Zrovna kupujeme pozemek ve vesničce vedle Českého Brodu za 850 Kč / m2, ale je fakt, že člověk na tom musí opravdu viset od rána do večera. Tento pozemek tam byl vystavený od 9/2016 a my jsme na něj narazili až teď. Chce to pořádně hledat. Všimla jsem si, že sreality.cz z nějakého důvodu na té své mapičce některé pozemky k prodeji vůbec neukáže. Až když jsem si zadala do vyhledávání konkrétní vesnici tak mi tam najednou vyjeli pozemky 3, přitom na té mapce nic. Tak jen taková pidi rada :)
Odpovědět
@dorkaa @jirinasen https://www.sreality.cz/detail/prodej... https://www.sreality.cz/detail/prodej... https://www.sreality.cz/detail/prodej... https://www.sreality.cz/detail/prodej...
Odpovědět
Profilova fotka
@luci987 Děkuji za odkazy, tyhle nabídky už mi prošly pod rukama. Já jsem asi náročná, ale chtěla bych pozemek přímo v Úvalech nebo Brodě. Auto máme jen jedno, užívá ho manžel. Chtěla bych bydlet v docházkové vzdálenosti od vlaku a mít možnost zaběhnout do drogerie nebo řeznictví, když auto mít nebudu. Stejně tak se dostat rozumně do centra Phy, kde pracuji. Pozemků "visících" :-p mimo PID a jen s COOPem se pár najde. Ale to já nechci, resp. ještě jsem do tohoto stadia nedospěla. Za pidi radu, jak hledat přímo na netu děkuji, zkusím. Na sreality koukám denně, divím se, že z toho ještě nemám noční můry :-N
Odpovědět
@jirinasen Tak to pak chápu. :) Také máme zatím jedno auto, ale než dostavíme, tak budou dvě a budu jezdit 10 min. do Brodu na vlak a také následně do Prahy. Nicméně i taky mi jede z vesničky bus do Brodu cca 15 min. kdyby se náhodou něco stalo. Ten coop tam přesně myslím máme. :D Ačkoliv bydlíme v Parze na Zbraslavi a vše máme kousek, tak stejně jezdíme jednou týdně na větší nákup. Jinak s těma nočníma můrama - já je měla :D .. každý ráno při cestě do práce jsem hledala, během oběda, a večer před spaním. :D Tak že chápu. :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jirinasen V Úvalech do 2 tis. za metr neseženete, začíná to být lukrativní místo a blízko k Praze. Co Poříčany? Na vlaku to je, školy, školky tam jsou, jen Tesco za barákem tam tedy není ;-) Máme pozemek v té oblasti 6 km od vlaku a na přímým spojení busem do Prahy (35 min) a stál 850 Kč/m. Pokud chcete veškerou vybavenost a ještě vlak v dosahu, jedou ceny raketově nahoru. To radši ušetřím milion a koupím auto ;-) Ještě Lysá nad Labem se dost rozjíždí, ale taky úměrně tomu ceny pozemků. Jen poznámku k dopravě vlakem: kolegyně jezdí ze směru od Lysý a 2x týdně má vlak přes hodinu zpoždění.. Takže co je jí platný, že je na vlaku, když stejně přijede do práce později než my, co se vozíme busem a metrem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slabici Souhlasím s vámi, že cena 2000 za metr by byla krááásnááá, ale nereálná. Já diskusi nezakládala, jen jsem se do ní přidala. Poříčany už jsou daleko...abyste rozuměli, toho času bydlíme v Dolních Počernicích a do města to mám 15min vlakem- všechno od Počernic dál mě přijde daleko :-D :-( A ano vlak mívá zpoždění, ale s tím se v zimě nebo po dobu rekonstrukce úseku na trati musí počítat. Lysá nevypadá špatně, ale syn má tady vazby na kamarády/školu a i rodinu máme cestou po D11, takže bych se ráda držela při "naší" trati.
Odpovědět
Článek se načítá
Květnice, Sluštice, Křenice. Pozor například na Zlatou - stavební uzávěrka..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?